Nové

EPes Custom EPeSní SERGEANT AR15 Long 13” AEG – Delta Armory

Celokovová AR15 – Mlok Long 13” Delta Armory s moderním Mlok předpažbím kompletně v černé barvě. Perfektně slícovaná zbraň s vnitřnostmi konfigurace “Sergeant”, tzn. kompletní upgrade s ponechaným ZnAl mechaboxem a výkonem 1,7 J (130 m/s s 0,2g BB). Přesná a výkonná puška s velmi dlouhou životností. základem stavby je AR15 Delta Armory celokovové provedení zbraně – perfektní slícování černá barva zbraně systém QSC – rychlovýměna pružiny hmotnost samostatné zbraně 2,35 kg délka se zasunutou/vysunutou pažbou 780/862 mm délka vnitřní hlavně 370 mm úsťová energie 1,7 J (cca 130 m/s s 0,2g BB) doporučené střelivo 0,25 – 0,3 g G a G…

Výrobce:

14 616  včetně DPH

Dostupnost: 1 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 14349 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Celokovová AR15 – Mlok Long 13” Delta Armory s moderním Mlok předpažbím kompletně v černé barvě. Perfektně slícovaná zbraň s vnitřnostmi konfigurace “Sergeant”, tzn. kompletní upgrade s ponechaným ZnAl mechaboxem a výkonem 1,7 J (130 m/s s 0,2g BB). Přesná a výkonná puška s velmi dlouhou životností.

základem stavby je AR15 Delta Armory
celokovové provedení zbraně – perfektní slícování
černá barva zbraně
systém QSC – rychlovýměna pružiny
hmotnost samostatné zbraně 2,35 kg
délka se zasunutou/vysunutou pažbou 780/862 mm
délka vnitřní hlavně 370 mm
úsťová energie 1,7 J (cca 130 m/s s 0,2g BB)
doporučené střelivo 0,25 – 0,3 g G a G BB
doporučená baterie 2S nebo 3S lipol 1200mAh TGY (dle požadované kadence)
sestaveno v našem servisním centru v České Republice
balení obsahuje zbraň a 2× tlačný zásobník na 100BB
enormní životnost zbraně v dané konfiguraci vzhledem k použité pružině

Slova “EPes” technika
“Jedná se o seřízenej kvér (podložkování kol, mazání, vše OK), doplněněj o EPeSní vzduch, Perun procesorovku, hopgumu a precizní hlaveň. Na vrch ještě dostaneš zátěžový kola. Perfektně utěsněno, odhlučnění a tlumení rázů pomocí Sorbopadu. Procesorovka Perun Hybrid s kvalitní kabeláží zajistí maximální efektivitu sestavy a nabízí širokou škálu nastavení – od střeleckejch režimů, módů spouště až po hlídání napětí baterie. Hlaveň a hopgumička s přítlakem od Maple Leaf zajistí perfektní přesnost zbraně a precizní nastavení hopu. Vypodložená komora o-kroužky pro správný dotlačení komory a zýšení životnosti mecháče, navíc ti jí nevychýlí zásobník.”
“S takovým kvérem a výkonem 1,7J už nemusíš prostě nic řešit. Kupuješ hotovej kvér, kterej ti nabídne dostatečnej výkon i přesnost společně s extrémně dlouhou životností.”
 
Konfigurace “SERGEANT”

kompletně seřízená zbraň (precizní přepodložkování kol, korekceAOE a promazání, všechny díly sedí jak mají)
procesorovka Perun Hybrid včetně kabeláže a DeanT konektoru – umožňuje širkou škálu nastavení zbraně
kvalitní kabeláž s průřezem 1,5 mm2 a silikonovou izolací..