Nové

EPes Custom Epesní SNIPA M40A3 by Carlos – oliva – DA

Perfektně slícovaná zbraň s vnitřnostmi konfigurace “Sniper”, tzn. kompletní upgrade s výkonem 3,2J (180 m/s s 0,2g BB) a funkčním tlumičem v balení. Přesná, tichá a nesmrtelná puška. základem stavby je M40A3 Delta Armory dodáváno včetně funkčního tlumiče TDC mod konstrukce přímého nabírání kuliček ze zásobníku, naprosto bezproblémové podávání celokovové provedení zbraně s plastovým pažbením – perfektní slícování černá barva hlavně a pouzdra závěru, olivové pažbení hmotnost samostatné zbraně 3,1 kg délka bez tlumiče/s tlumičem 1165/1290 mm (délku lze upravit v rozmezí 36 mm pomocí výměnných podložek patky pažby) délka vnitřní hlavně 510 mm úsťová energie 3,2 J (cca 180…

Výrobce:

16 566  včetně DPH

Není skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 13950 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Perfektně slícovaná zbraň s vnitřnostmi konfigurace “Sniper”, tzn. kompletní upgrade s výkonem 3,2J (180 m/s s 0,2g BB) a funkčním tlumičem v balení. Přesná, tichá a nesmrtelná puška.

základem stavby je M40A3 Delta Armory
dodáváno včetně funkčního tlumiče
TDC mod
konstrukce přímého nabírání kuliček ze zásobníku, naprosto bezproblémové podávání
celokovové provedení zbraně s plastovým pažbením – perfektní slícování
černá barva hlavně a pouzdra závěru, olivové pažbení
hmotnost samostatné zbraně 3,1 kg
délka bez tlumiče/s tlumičem 1165/1290 mm (délku lze upravit v rozmezí 36 mm pomocí výměnných podložek patky pažby)
délka vnitřní hlavně 510 mm
úsťová energie 3,2 J (cca 180 m/s s 0,2g BB) – po předchozí domluvě lze upravit výkon dle přání zákazníka
doporučené střelivo 0,4 g GG BB, 0,4 – 0,5 g MB/BLS BB
sestaveno Carlosem Shiftym v České Republice
balení obsahuje zbraň, funkční tlumič, krytku závitu ústí hlavně, 2x tlačný zásobník, kufr na zbraň
nesmrtelná supertichá puška

 
Slova “EPeS” technika
   “Jedná se o pušku, která je již přichystaná přímo do akce. Instalovány jsou ty nejlepší vnitřní díly zaručující dostatečný výkon a tichý a bezproblémový chod.Použitý je velmi citlivý spouštový mechanismus SCW 9.2 což je jeden z nekvalitnějších mechanismů na trhu.Dál v pušce najdeš nerezový válec a hlavu válce s na míru vyrobenou vzduchotechnikou doplněnou sorbopadem pro tlumení rázů což zároveň šetří díly samotné.Vnitřní hlaveň je použita Maple Leaf Crazy Jet o délce 510mm s gumčkou MadBull sniper accelerator.Hop-up komora je původní, ale výborně fungující. Zvláštností komory je, že narozdíl od běžných VSR komor neobsahuje tzv. stopper čili odpadávají problémy s touhle částí, která občas zaviní double feed či vypadnutí kuličky mezi komoru a válec. Systém nabíjí kuličky přímo ze zásobníku.K replice je taky přechodka tlumiče a funkční EPeSní tlumič. Instalováno je i jednoduché TDC pro snažší a citlivější nastavení hop-upu.”
   “Každá z pušek je po složení pečlivě doladěna a řádně otestována střelbou ..