EPes Custom EPeSní SNIPA M40A5 by Carlos – MARKSMAN – Zelená

Ostřelovací Pušky v Airsoftu: Ostřelovací pušky v airsoftu jsou symbolem preciznosti, taktiky a výborné střelecké dovednosti. Tyto zbraně se vyznačují vysokou přesností na dlouhé vzdálenosti a umožňují hráčům zaujmout klíčovou pozici na bojišti. Pro zkušené střelce, kteří hledají špičkovou výkonnost, jsou ostřelovací pušky tou nejlepší volbou. Vyžadují jistou dávku zkušeností a trpělivosti, ale odměnou je dokonalý zážitek a fatální dopad na protivníka, který jen nevěřícně kouká, odkud mu přiletěl zásah. Proč zvolit značku EPeS a ruční skládaný upgrade od Carlose Shiftyho? EPeS je synonymem pro kvalitu, inovaci a špičkový výkon v oblasti airsoftových zbraní. S dlouholetými zkušenostmi a odborným přístupem nabízí značka EPeS nejlepší možnou kombinaci spolehlivosti a výkonu. Co však tuto ostřelovací…

Výrobce:

16 478  včetně DPH

Není skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 15747 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Ostřelovací Pušky v Airsoftu:
Ostřelovací pušky v airsoftu jsou symbolem preciznosti, taktiky a výborné střelecké dovednosti. Tyto zbraně se vyznačují vysokou přesností na dlouhé vzdálenosti a umožňují hráčům zaujmout klíčovou pozici na bojišti. Pro zkušené střelce, kteří hledají špičkovou výkonnost, jsou ostřelovací pušky tou nejlepší volbou. Vyžadují jistou dávku zkušeností a trpělivosti, ale odměnou je dokonalý zážitek a fatální dopad na protivníka, který jen nevěřícně kouká, odkud mu přiletěl zásah.
Proč zvolit značku EPeS a ruční skládaný upgrade od Carlose Shiftyho?
EPeS je synonymem pro kvalitu, inovaci a špičkový výkon v oblasti airsoftových zbraní. S dlouholetými zkušenostmi a odborným přístupem nabízí značka EPeS nejlepší možnou kombinaci spolehlivosti a výkonu. Co však tuto ostřelovací pušku činí opravdu jedinečnou, je ručně sestavený upgrade od Carlose Shiftyho, zkušeného specialisty v oboru ostřelovacích AS pušek, který se věnuje individuálnímu vylepšování zbraní. Jeho precizní ruce a odborné znalosti znamenají, že každý detail této pušky je optimalizován pro maximální účinnost a spolehlivost.
Koupě této pušky znamená investici do nejvyššího standardu airsoftového vybavení. Je to více než zbraň, je to zážitek. Ať už jste vášnivým hráčem airsoftu nebo sběratelem exkluzivních zbraní, tato ostřelovací puška od EPeS a Carlose Shiftyho je volbou, kterou nebudete litovat. Přináší nejen bezkonkurenční výkon, ale také pocit jedinečnosti a hrdosti, který získáte pouze s touto exkluzivní zbraní. Nečekejte a přesvědčte se sami o síle, eleganci a jedinečnosti této ostřelovací pušky.
— Koupě této pušky je investicí do nejlepšího, co airsoftový svět může nabídnout. —
Základem této stavby je puška M40A5 od Cyma (S a T) s hlavní, pouzdrem závěru a pažbením v černé barvě. Perfektně slícovaná zbraň s vnitřnostmi konfigurace MARKSMAN (podrobný výpis viz níže), tzn. kompletní upgrade s výkonem 3,4J (185 m/s s 0,2g BB) a funkčním tlumičem v balení.
— Lehká, přesná, tichá a velmi odolná (skoro až nesmrtelná) pu..