EPeS HET tryska pro ASG CZ EVO 3A1 – Standardní

Vysoce kvalitní a precizně navržená tryska pro perfektní odladění výkonu vaší zbraně! Čelo trysky je pečlivě tvarováno pro vynikající těsnost na přechodu mezi tryskou a hop-up gumou. Čelo trysky nemá tupé, ale ni příliš skosené hrany, takže pasuje i na hop-up gumičky s rovným límečkem jako T.-N.T., Begadi MAG/FLY, které u skosených trysek nemají potřebný výkon.Díky o-kroužku, který poskytují lepší vedení a maximální těsnost na hlavě válce, “vymáčkne” maximum výkonu z vaší sestavy vzduchotechniky.Pro vaše pohodlí je dopředu osazená o-kroužky, takže se nemusíte trápit jejich instalací do trysky. Svou skvělou kompatibilitou s většinou hlav válce se tato tryska vyznačuje stabilním výkonem, dokonce i při použití silných tlačných zásobníků. Minimální vůle ve vedení…

Výrobce:

214  včetně DPH

Dostupnost: 2 skladem

Porovnat

Popis

Vysoce kvalitní a precizně navržená tryska pro perfektní odladění výkonu vaší zbraně! Čelo trysky je pečlivě tvarováno pro vynikající těsnost na přechodu mezi tryskou a hop-up gumou. Čelo trysky nemá tupé, ale ni příliš skosené hrany, takže pasuje i na hop-up gumičky s rovným límečkem jako T.-N.T., Begadi MAG/FLY, které u skosených trysek nemají potřebný výkon.Díky o-kroužku, který poskytují lepší vedení a maximální těsnost na hlavě válce, “vymáčkne” maximum výkonu z vaší sestavy vzduchotechniky.Pro vaše pohodlí je dopředu osazená o-kroužky, takže se nemusíte trápit jejich instalací do trysky.

Svou skvělou kompatibilitou s většinou hlav válce se tato tryska vyznačuje stabilním výkonem, dokonce i při použití silných tlačných zásobníků. Minimální vůle ve vedení na hlavách válce EPeS MK.II  s krátkým nosem (ideální pro CZ EVO) zajišťuje, že nedochází k vyosování trysky pod vlivem tlaku kuliček silných pružin Mid-Cap (tlačných) zásobníků (Mid-Cap Syndrom) jako mají například zásobník od PTS.Její povrch disponuje vynikající kluzností a odolností díky speciální povrchové vrstvě H plus PTFE (Hard Elox penetrovaný Teflonem). Tím se zaručuje dlouhá životnost a optimální funkce i při intenzivním používání.

A co je nejdůležitější, tato tryska je vyráběna na precizních CNC strojích v České republice z vysoce kvalitního materiálu používaného v leteckém průmyslu – DURAL EN-AW 7075-T6.Každý kus je vytvářen s důrazem na vysokou jakost vnitřních i vnějších povrchů, což z ní činí důležitý prvek při skládání perfektního upgradu pro vaši zbraň.

No Stress, be EPeS!