EPeS Hlava pístu pro AEG – Dural HET

EPeSní hlavy pístu se mohou pochlubit specielní konstrukcí zvyšující těsnost a tedy výkon a vysokou odolností při zachování velmi nízké hmotnosti.   Hlava pístu je opatřena dvěma o-kroužky – menším vodícím a větším těsnícím. Ten je při pohybu pístu vpřed roztahován tlakem vzduchu díky jedenácti otvorům s radiálním vyústěním pro maximální efektivitu. Hmotnost samotné hlavy včetně o-kroužků je 6,35g, kompletní hlava pístu včetně ložiska s přírubou a šroubem pak 11,40g. Duralovou hlavu lze použít v kombinaci s nejsilnějšími pružinami. Výborná kluznost a odolnost povrchu díky speciální povrchové vrstvě – Hard Elox penetrovaný Teflonem. Součástí balení je hlava pístu s nasazeným…

Výrobce:

390  včetně DPH

Dostupnost: 18 skladem

Porovnat

Popis

EPeSní hlavy pístu se mohou pochlubit specielní konstrukcí zvyšující těsnost a tedy výkon a vysokou odolností při zachování velmi nízké hmotnosti.
 
Hlava pístu je opatřena dvěma o-kroužky – menším vodícím a větším těsnícím. Ten je při pohybu pístu vpřed roztahován tlakem vzduchu díky jedenácti otvorům s radiálním vyústěním pro maximální efektivitu. Hmotnost samotné hlavy včetně o-kroužků je 6,35g, kompletní hlava pístu včetně ložiska s přírubou a šroubem pak 11,40g. Duralovou hlavu lze použít v kombinaci s nejsilnějšími pružinami.
Výborná kluznost a odolnost povrchu díky speciální povrchové vrstvě – Hard Elox penetrovaný Teflonem.
Součástí balení je hlava pístu s nasazeným vodícím a těsnícím o-kroužkem a přibaleným menším vodicím kroužkem pro dosažení maximální kompatibility s válci menších vnitřních průměrů. Dále pak ložisko, příruba ložiska a dva pevnostní šrouby – s imbusovou a křížovou hlavou
 
Vyrobeno na přesných CNC strojích v České republice z vysoce kvalitního materiálu, používaného v leteckém průmyslu – DURAL EN-AW 7075-T6. Při výrobě je kladen důraz na vysokou jakost povrchů ve vstupních otvorech pro vzduch a drážkách pro těsnění.