EPeS Hlava pístu pro AEG – POM

EPeSní hlavy pístu se mohou pochlubit specielní konstrukcí zvyšující těsnost a tedy výkon a vysokou odolností při zachování velmi nízké hmotnosti.   Hlava pístu je opatřena dvěma o-kroužky – menším vodícím a větším těsnícím. Ten je při pohybu pístu vpřed roztahován tlakem vzduchu díky jedenácti otvorům s radiálním vyústěním pro maximální efektivitu. Hmotnost samotné hlavy včetně o-kroužků je 3,45g, kompletní hlava pístu včetně ložiska s přírubou a šroubem pak 8.80g. Plastovou hlavu doporučujeme používat do pružin M140. Součástí balení je hlava pístu s nasazeným vodícím a těsnícím o-kroužkem a přibaleným menším vodicím kroužkem pro dosažení maximální kompatibility s válci menších…

Výrobce:

342  včetně DPH

Dostupnost: 7 skladem

Porovnat

Popis

EPeSní hlavy pístu se mohou pochlubit specielní konstrukcí zvyšující těsnost a tedy výkon a vysokou odolností při zachování velmi nízké hmotnosti.
 
Hlava pístu je opatřena dvěma o-kroužky – menším vodícím a větším těsnícím. Ten je při pohybu pístu vpřed roztahován tlakem vzduchu díky jedenácti otvorům s radiálním vyústěním pro maximální efektivitu. Hmotnost samotné hlavy včetně o-kroužků je 3,45g, kompletní hlava pístu včetně ložiska s přírubou a šroubem pak 8.80g. Plastovou hlavu doporučujeme používat do pružin M140.
Součástí balení je hlava pístu s nasazeným vodícím a těsnícím o-kroužkem a přibaleným menším vodicím kroužkem pro dosažení maximální kompatibility s válci menších vnitřních průměrů. Dále pak ložisko, příruba ložiska a dva pevnostní šrouby – s imbusovou a křížovou hlavou.
 
Vyrobeno na přesných CNC strojích v České republice z vysoce kvalitního a odolného konstrukčního plastu – POM-C. Při výrobě je kladen důraz na vysokou jakost povrchů ve vstupních otvorech pro vzduch a drážkách pro těsnění.