Nové

EPeS Hlava válce AEG 70sh Mk.II univerzální V2/3 – střední délka

Univerzální hlava válce (HV) Mk.II pro AEG mechaboxy V2/3 s nosem trysky střední délky s dorazem o tvrdosti 70 shore. EPeSní HV přináší dvě unikátní konstrukční řešení: Dva závity M3 pro červíky, které se šroubují z čela HV a zmenšují tak otvory pro kolíky mechaboxu. HV tak usadíte vždy čelem pěkně na čelo mechaboxu bez vůlí. Montáž je jednoduchá, utahováním červíků zmenšujete otvor pro kolík mechaboxu a tím pádem vymezujete případnou vůli v uložení. Tím lze docílit opravdu univerzálního řešení uložení HV ve valné většině dostupných mechaboxů. Výchozí pozice otvorů optimalizována pro mechaboxy českého výrobce Retro Arms. Pozor: Červíky důrazně…

Výrobce:

537  včetně DPH

Dostupnost: 1 skladem

Porovnat

Popis

Univerzální hlava válce (HV) Mk.II pro AEG mechaboxy V2/3 s nosem trysky střední délky s dorazem o tvrdosti 70 shore.
EPeSní HV přináší dvě unikátní konstrukční řešení:

Dva závity M3 pro červíky, které se šroubují z čela HV a zmenšují tak otvory pro kolíky mechaboxu. HV tak usadíte vždy čelem pěkně na čelo mechaboxu bez vůlí. Montáž je jednoduchá, utahováním červíků zmenšujete otvor pro kolík mechaboxu a tím pádem vymezujete případnou vůli v uložení. Tím lze docílit opravdu univerzálního řešení uložení HV ve valné většině dostupných mechaboxů. Výchozí pozice otvorů optimalizována pro mechaboxy českého výrobce Retro Arms. Pozor: Červíky důrazně doporučujeme pojistit lepidlem na závity o vysoké pevnosti.
Zvětšený zdvih ramínka trysky. Plocha o kterou se zastavuje ramínko trysky ve své horní úvrati je oproti standardu posunuta. S adekvátním ramínkem (například SHS) nebo vačkou zvyšující zdvih ramínka lze použít až o 1mm delší trysku nežli je standardní. Není potom problém např. do AR15 sestavy použít trysku 22mm, čímž lze zajistit vyšší těsnost přechodu tryska – hopkomora, resp. límeček hopgumičky.

HV je vyrobena z duralu 7075 T6 a opatřenou jakostní povrchovou úpavou HET (Hard Elox penetrovaný Teflonem).
HET zaručuje vysokou tvrdost a tudíž odolnost povrchu a oproti klasickému eloxu i perfektní kluznost.
Dorazové gumy jsou vyrobeny z polyuretanového kaučuku, ten vykazuje vysokou pevnost a otěruodolnost. Tvrdost 80sh doporučujeme pro pružiny až SP150. Tvrdost 90sh je určena pro tu nejsilnější pružiny.
Oproti první verzi byly provedeny následující modifikace:

použita osvědčená povrchová úprava HET
prodloužen nos trysky a upraven jeho průměr
dopadová guma nahrazena verzí s větší dopadovou plochou