EPeS hlava válce AEG Mk.II uni V2/3 – Dlouhá – EF – Bez dopadové gumy

CNC hlava válce MK.II od EPeS přináší nový standard kvality a výkonu a především jedinečné konstrukční řešení . Fixace hlavy válce pomocí šroubků v její části zabraňuje nežádoucímu pohybu hlavy v mechaboxu při střelbě. Inovativní konstrukce dovoluje delší chod ramínka trysky pro dosažení maximálního utěsnění trysky okolo límečku hop-up gumičky. Jedinečné povrchové úpravy H plus PTFE se postarají o maximálně hladký chod trysky a perfektní kluznost. Konstrukce z leteckého duralu společně s povrchovou úpravou H plus PTFE zajišťují také vysokou životnost dílů. Hlava válce MK.II je dostupná v následujících provedeních: 1. Podle průměru nosu pro trysku: Klasická – průměr nosu 5,35 mm Extra…

Výrobce:

634  včetně DPH

Dostupnost: 3 skladem

Porovnat

Popis

CNC hlava válce MK.II od EPeS přináší nový standard kvality a výkonu a především jedinečné konstrukční řešení . Fixace hlavy válce pomocí šroubků v její části zabraňuje nežádoucímu pohybu hlavy v mechaboxu při střelbě. Inovativní konstrukce dovoluje delší chod ramínka trysky pro dosažení maximálního utěsnění trysky okolo límečku hop-up gumičky. Jedinečné povrchové úpravy H plus PTFE se postarají o maximálně hladký chod trysky a perfektní kluznost. Konstrukce z leteckého duralu společně s povrchovou úpravou H plus PTFE zajišťují také vysokou životnost dílů.

Hlava válce MK.II je dostupná v následujících provedeních:
1. Podle průměru nosu pro trysku:

Klasická – průměr nosu 5,35 mm
Extra Fit (EF) – zvětšený průměr nosu 5,40mm (vhodné například pro trysky EPeS)

2. Podle délky nosu pro trysku:

Krátká (pro trysky o délce 17 – 20 mm, např. CZ EVO)
Střední (pro trysky o délce 20 – 24 mm, např. M4/16, AK dlouhá, M249, G3, MP5, ARP9, MK48)
Dlouhá (pro trysky o délce 24 – 32 mm, např. SR-25, AUG)
Extra dlouhá (pro trysky o délce 32 plus mm, např. M60, SCAR-H, CZ BREN, VZ.58)

3. Podle dopadové plochy:

Bez dorazu (vhodná pro nalepení Sorbopadu s tvrdostí na míru výkonu zbraně a délky pro správný náběh kol na píst – AOE)
3mm Dopadová guma 70sh (pro pružiny ve standardním AEG do M130, kulomet do M120, DMR do M140)
3mm Dopadová guma 80sh (pro pružiny ve standardním AEG do M160, kulomet do M150, DMR do M170)
3mm Dopadová guma 90sh (pro pružiny ve standardním AEG M170 plus , kulomet M160 plus , DMR M180 plus )

Verze se speciální dopadovou gumou (70, 80, 90sh) vlastní konstrukce zlepšují průtok vzduchu a jsou vyráběny z odolného polyuretanu pro maximální životnost a absorpci rázů pístu.Pro vysokokadenční a vysokokapacitní zbraně (typicky například kulomety), kde se předpokládá souvislá střelba dlouhých dávek 100 plus BBs doporučujeme pro jistotu pro danou tvrdost dopadové gumy použít o stupeň nižší sílu pružinu (např. pro tvrdost 70sh zvolte pružinu max M120)Naopak u DMR a AEG sniperek, kde se očekává střelba jednotlivě s delší pro..