EPeS Hop-up komora pro M249 Featherweight plus tryska HET

EPeS Hop-up komora pro M249 Featherweight představuje revoluční design, vyvinutý po dlouhém vývoji, který kombinuje vysoký výkon s jednoduchým ovládáním. Tato verze je navržena speciálně pro kulomety M249 s plastovým tělem a V2 mechaboxem, jako jsou S a T, Cybergun a další. Není kompatibilní s modely A a K, Specna Arms a jinými s klasickým mechaboxem typu “cihla” pro M249.Jemné nastavení přítlaku hop-upu je možné v rozsahu 360° díky regulačnímu kolečku, které je označené pro snadnou orientaci. Hop-up komora je vybavena dokonale odladěným tvarem vnitřního osazení pro límeček hop-up gumičky, což zajišťuje úspěšné testování s různými hop-up gumičkami dostupnými na…

Výrobce:

1 268  včetně DPH

Není skladem

Porovnat

Popis

EPeS Hop-up komora pro M249 Featherweight představuje revoluční design, vyvinutý po dlouhém vývoji, který kombinuje vysoký výkon s jednoduchým ovládáním. Tato verze je navržena speciálně pro kulomety M249 s plastovým tělem a V2 mechaboxem, jako jsou S a T, Cybergun a další. Není kompatibilní s modely A a K, Specna Arms a jinými s klasickým mechaboxem typu “cihla” pro M249.Jemné nastavení přítlaku hop-upu je možné v rozsahu 360° díky regulačnímu kolečku, které je označené pro snadnou orientaci. Hop-up komora je vybavena dokonale odladěným tvarem vnitřního osazení pro límeček hop-up gumičky, což zajišťuje úspěšné testování s různými hop-up gumičkami dostupnými na trhu (EPeS doporučuje gumičky Maple Leaf).Komora je vyrobeno z leteckého duralu EN AW 7075-T6 s povrchovou úpravou H plus PTFE, takže nabízí nejen vysokou kvalitu výroby, ale i optimální výkon. Navíc je možné zabezpečit komoru proti otáčení přímo v těle zbraně pomocí přiloženého červíku. Ke komoře dostanete také CNC trysku HET od délce 36.00 mm s upraveným zahrdlením pro zaručení perfektního podávání a výkonu.

Inovativní uložení komoryPro přesnou střelbu a bezproblémové podávání je nutné, aby komora neměla možnost se otáčet kolem své osy. Komora je standardně fixována proti pootočení ve své ose pomocí drážky v podávací šachtě zbraně. Alternativní možnost fixace komory proti otáčení je využití závitu v horní části komory u prstýnku regulace hop-up. Lze pak pomocí přibaleného červíku M3×12 komoru fixovat v drážce středového dílu těla zbraně. Tato varianta je obzvláště vhodná v případě, že není využívána možnost rychlé demontáže vnější hlavně. Pokud chcete při použití této metody fixace komory vyjmout hlaveň pomocí mechanismu rychlovýměny, je potřeba fixační červík vždy nejprve vyšroubovat.Třetí možnost (například kvůli přístupu k baterii v předpažbí) je využít drážku ve vrchní části komory a fixovat tak komoru přímo v dílu osazení uložení vnější hlavně. Je sice nutná úprava osazení, modifikace ale dovoluje fixaci komory proti pootočení při zachování osového pohybu..