EPeS imbus klíč, palcový – 3/16″ (4,8mm)

Setkali jste se se šroubem s imbusovou hlavou neobvyklých rozměrů a žádný z vašich imbusových klíčů na něj nesedí? Jsou buď příliš malé, nebo příliš velké?Pravděpodobně jde o šroub v palcovém (imperiálním) rozměru, ale nebojte, EPeS vás v tom nenechá! Navíc nemusíte hned kupovat celou sadu palcových klíčů, stačí si vybrat ten, který potřebujete. Ve výběru toho správného vám pomůže následující přehled převodu velikostí: 1,6 mm = 1/16″ palce 2,0 mm = 5/64″ palce 2,4 mm = 3/32″ palce 3,2 mm = 1/8″ palce 4,0 mm = 5/32″ palce 4,8 mm = 3/16″ palce Tento palcový imbus klíč je vyroben z odolné oceli, která sice zajišťuje vysokou odolnost proti stržení, ale pamatujte, že šrouby není třeba dotahovat extrémně pevně. Pokud potřebujete šroub zajistit proti povolení, použijte raději lepidlo na závity nebo tekutou závlačku.

Výrobce:

68  včetně DPH

Dostupnost: 3 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 12523 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Setkali jste se se šroubem s imbusovou hlavou neobvyklých rozměrů a žádný z vašich imbusových klíčů na něj nesedí? Jsou buď příliš malé, nebo příliš velké?Pravděpodobně jde o šroub v palcovém (imperiálním) rozměru, ale nebojte, EPeS vás v tom nenechá! Navíc nemusíte hned kupovat celou sadu palcových klíčů, stačí si vybrat ten, který potřebujete.
Ve výběru toho správného vám pomůže následující přehled převodu velikostí:

1,6 mm = 1/16″ palce
2,0 mm = 5/64″ palce
2,4 mm = 3/32″ palce
3,2 mm = 1/8″ palce
4,0 mm = 5/32″ palce
4,8 mm = 3/16″ palce

Tento palcový imbus klíč je vyroben z odolné oceli, která sice zajišťuje vysokou odolnost proti stržení, ale pamatujte, že šrouby není třeba dotahovat extrémně pevně. Pokud potřebujete šroub zajistit proti povolení, použijte raději lepidlo na závity nebo tekutou závlačku.