EPeS Max Flow HPA nízkotlaký regulátor

Obsah balení Nízkotlaký HPA regulátor MaxFlow, dvě destrukční samolepky, dva imbusové klíče, náhradní o-kroužek pístu, dlouhý stavěcí šroub tlaku, návod k použití. Obecné Nízkotlaký HPA regulátor MaxFlow lze použít s jakoukoliv standardní HPA lahví určenou pro paintball. Doporučený vstup pro regulátor MaxFlow (resp. výstupní tlak regulátoru lahve) je 850 PSI. S nižším vstupním tlakem regulátor funguje, avšak nelze zaručit plnohodnou funkci. ​Nepoužívejte vyšší vstupní tlak než 900 PSI. Instalace na lahev Před instalací regulátoru MaxFlow na lahev se ujistětě, že je povolený šroub regulace tlaku. Ten by měl být zároveň se stěnou, nebo vyčnívat nad stěnu hlavy regulátoru. Regulátor je po…

Výrobce:

3 607  včetně DPH

Dostupnost: 4 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 9869 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Obsah balení
Nízkotlaký HPA regulátor MaxFlow, dvě destrukční samolepky, dva imbusové klíče, náhradní o-kroužek pístu, dlouhý stavěcí šroub tlaku, návod k použití.
Obecné
Nízkotlaký HPA regulátor MaxFlow lze použít s jakoukoliv standardní HPA lahví určenou pro paintball. Doporučený vstup pro regulátor MaxFlow (resp. výstupní tlak regulátoru lahve) je 850 PSI. S nižším vstupním tlakem regulátor funguje, avšak nelze zaručit plnohodnou funkci. ​Nepoužívejte vyšší vstupní tlak než 900 PSI.
Instalace na lahev
Před instalací regulátoru MaxFlow na lahev se ujistětě, že je povolený šroub regulace tlaku. Ten by měl být zároveň se stěnou, nebo vyčnívat nad stěnu hlavy regulátoru. Regulátor je po vyndání z balení povolený, tzn. připravený k instalaci na lahev. Regulátor utahujte ve směru hodinových ručiček, dokud není plně našroubován na lahev. O-kroužek na lahvi těsní obvodově a není nutné regulátor na lahev dotahovat velkou silou.
Aktivace/deaktivace a regulace tlaku
Funkci aktivace/deaktivace a regulaci zastává na regulátoru imbusový šroub umístěný v hlavě regulátoru. Pomalým šroubováním ve směru hodinových ručiček dojde nejprve k otevření lahve a poté k nárůstu tlaku. Utahujte dokud nedojde k dosažení požadovaného tlaku. Chcete-li výstupní tlak regulátoru snížit, nebo regulátor vypnout, otáčejte stavěcím šroubem proti směru hodinových ručiček – tlak v regulátoru však neklesne, dokud nedojde k upuštění vyššího tlaku, který už v komoře regulátoru je. Toho lze docílit například opakovaným odpojením a zapojením hadice.
Stavěcí šroub lze zajistit menším červíkem umístěným z boku v drážce hlavy regulátoru. Před dalším nastavením tlaku je nutné zajišťovací červík povolit. Zajišťovací červík nikdy neutahujte velkou silou, mohlo by dojít k poškození závitu stavěcího šroubu.
Regulátor pracuje s výstupními tlaky 0–225 PSI. Po vyp..