Nové

FENIX PROTECTOR Sumka 1xHK MP7 UFG ČERNÁ

Konstrukce Patentovaný design s polyethylenovou vložkou zachovává vstup pro zásobník neměnný, čím umožňuje ještě rychlejší administraci zásobníků a intuitivní manipulaci. Nastavitelná samosvornost je dosažená silnou pruženkou, která vytváří tlak mezi přední a zadní stěnou sumky, čímž drží zásobník na místě a udržuje ultra nízký profil. Vlastnosti: SNAP GRIP(R) – jednoduché otevírání v rukavicích a hmatová identifikace pouzder s různými typy munice. Odnímatelná chlopeň se suchým zipem je přichycena k sumce Kydexovou sponou. Skládané dno umožňuje odvod vody. Navazování pomocí jednoho MOLLE popruhu se systémem Back-Flip. Rozměry: 21 x 6,8 x 3,5 cm Hmotnost: 37,2 g bez chlopně, 49,2 g s…

Výrobce:

600  včetně DPH

Dostupnost: 10 skladem

Porovnat

Popis

Konstrukce

Patentovaný design s polyethylenovou vložkou zachovává vstup pro zásobník neměnný, čím umožňuje ještě rychlejší administraci zásobníků a intuitivní manipulaci.
Nastavitelná samosvornost je dosažená silnou pruženkou, která vytváří tlak mezi přední a zadní stěnou sumky, čímž drží zásobník na místě a udržuje ultra nízký profil.

Vlastnosti:

SNAP GRIP(R) – jednoduché otevírání v rukavicích a hmatová identifikace pouzder s různými typy munice.
Odnímatelná chlopeň se suchým zipem je přichycena k sumce Kydexovou sponou.
Skládané dno umožňuje odvod vody.
Navazování pomocí jednoho MOLLE popruhu se systémem Back-Flip.

Rozměry: 21 x 6,8 x 3,5 cm
Hmotnost: 37,2 g bez chlopně, 49,2 g s chlopní
Materiál: CORDURA(R) 550 Ripstop, Hypalon(R), Polyethylen
Výrobek krytý užitnými vzory č. 30352, 31086 a 31274. a lt;úul a gt;