FENIX Vzdálený/dálkový spínač Fenix AER-05

Vhodné pro použití se svítilnou montovanou na dlouhé zbrani. Na konci kabelu jsou umístěny dva bezhlučné spínače. Jeden tlačítkový s funkcí momentální aktivace namáčknutím a rovněž možností trvalého rozsvícení svítilny (vždy do maximálního výkonu) a druhý plochý tlakový spínač pro zapnutí stroboskopu. Spínač je navíc opatřen suchým zipem, což vám pomůže s jeho umístěním kamkoliv na zbraň. K uchycení spínače na zbraňovou lištu doporučujeme dokoupit montáž Fenix ALG-05. Přesná funkce plochého tlakového spínače: Kulatý tlačítkový spínač umožňuje momentální aktivaci svítilny jeho namáčknutím, jeho plným domáčknutím ji lze zapnout klasicky na stálo (vždy do maximálního výkonu). Stiskem plochého tlakového spínače se svítilna přepne do stroboskopického…

Výrobce:

559  včetně DPH

Není skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 15275 Kategorie: , Štítek:

Popis

Vhodné pro použití se svítilnou montovanou na dlouhé zbrani. Na konci kabelu jsou umístěny dva bezhlučné spínače. Jeden tlačítkový s funkcí momentální aktivace namáčknutím a rovněž možností trvalého rozsvícení svítilny (vždy do maximálního výkonu) a druhý plochý tlakový spínač pro zapnutí stroboskopu. Spínač je navíc opatřen suchým zipem, což vám pomůže s jeho umístěním kamkoliv na zbraň. K uchycení spínače na zbraňovou lištu doporučujeme dokoupit montáž Fenix ALG-05.
Přesná funkce plochého tlakového spínače:
Kulatý tlačítkový spínač umožňuje momentální aktivaci svítilny jeho namáčknutím, jeho plným domáčknutím ji lze zapnout klasicky na stálo (vždy do maximálního výkonu). Stiskem plochého tlakového spínače se svítilna přepne do stroboskopického režimu. Pokud je svítilna vypnutá, tak lze zapnout stroboskopický režim po dobu držení plochého tlakového spínače.
Vlastnosti:

Kabel vyroben z pružného polyuretanu.
Délka kabelu 23 centimetrů.
Koncová šroubovací část vyrobena z kvalitní hliníkové slitiny A6061-T6 a opatřena tvrdou Type-III anodizací.
Lichoběžníkový závit vysoce odolný vůči opotřebování.
Vodotěsné dle standardu IP68.
Váha 40 gramů.
Na konci kabelu je umístěn plochý tlakový spínač a tlačítkový taktický spínač s možností momentální aktivace namáčknutím.
Součástí balení je i suchý zip, kterým můžete připevnit spínač na zbraň, a nylonové stahovací pásky pro uchycení kabelu.
Kompatibilní se svítilnami Fenix PD36R PRO, Fenix PD36 TAC, Fenix TK16 V2.0, Fenix TK20R V2.0, Fenix TK22 TAC, Fenix HT30R.
Pozor, není kompatibilní se staršími verzemi výše uvedených svítilen!