FENIX Zbraňová svítilna Fenix GL22 plus červený laser

Laserová pistolová LED svítilna Fenix GL22 je zkonstruována speciálně pro použití na krátkých zbraních. Výkon bílého světla je 750 ANSI lumenů s dosvitem až 180 metrů, dále svítilna disponuje červeným laserem, který je vhodný pro snadnější zaměření cíle (směr svícení laseru lze jemně nastavit). Svítilna je napájená jedním Li-ion akumulátorem Fenix ARB-L16-700UP s integrovaným micro USB konektorem (akumulátor i kabel jsou součástí balení). V případě potřeby lze použít i jednorázovou lithiovou baterii CR123A. Zjednodušené ovládání svítilny je oboustranné (pro praváky i leváky). Svítilna umí fungovat ve třech režimech – pouze bílé světlo, bílé světlo plus červený laser, nebo jen samostatný červený laser. Bílé světlo lze momentárně přepnout i do stroboskopického blikání. Montáž na zbraňovou lištu…

Výrobce:

3 298  včetně DPH

Není skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 13867 Kategorie: , Štítek:

Popis

Laserová pistolová LED svítilna Fenix GL22 je zkonstruována speciálně pro použití na krátkých zbraních. Výkon bílého světla je 750 ANSI lumenů s dosvitem až 180 metrů, dále svítilna disponuje červeným laserem, který je vhodný pro snadnější zaměření cíle (směr svícení laseru lze jemně nastavit).
Svítilna je napájená jedním Li-ion akumulátorem Fenix ARB-L16-700UP s integrovaným micro USB konektorem (akumulátor i kabel jsou součástí balení). V případě potřeby lze použít i jednorázovou lithiovou baterii CR123A. Zjednodušené ovládání svítilny je oboustranné (pro praváky i leváky). Svítilna umí fungovat ve třech režimech – pouze bílé světlo, bílé světlo plus červený laser, nebo jen samostatný červený laser. Bílé světlo lze momentárně přepnout i do stroboskopického blikání. Montáž na zbraňovou lištu je snadná – svítilna se nasune na zbraňovou lištu a zajistí se otočným kolečkem (lze pevně dotáhnout například mincí). Lze ji připevnit na zbraňové lišty standardu Picatinny MIL-STD-1913 a GLOCK (nemusí pasovat na zbraně z kategorie slimline, např. model Glock 30). Svítilna je vhodná pro profesionály i sportovní a hobby střelce i Airsoft!

Všechny parametry svítilny (světelný tok, doba provozu na baterie, vodotěsnost a dosvit) jsou změřeny v souladu s normou ANSI/NEMA FL 1-2009.
Parametry svítilny Fenix GL22:

Je použita prémiová LED Luminus SST-20 s životností 50 000 hodin a červený laser (640 – 660 nm).
Tři režimy svícení:

bílé světlo 750 lumenů – 35 minut (s přibaleným akumulátorem) resp. 500 lumenů – 1 hodina (s jednorázovou CR123A baterií).
červený laser 5 mW – 17 hodin (s přibaleným akumulátorem) resp. 24 hodin (s jednorázovou CR123A baterií).
bílé světlo plus červený laser dohromady 33 minut (s přibaleným akumulátorem) resp. 57 minut (s jednorázovou CR123A baterií).

TIR optika vytváří světelný kužel s dosvitem 180 metrů (8000 cd). Při použití CR123A 140 metrů (5000 cd).
Ochrana proti opačnému vložení baterií a ochrana proti příliš hlubokému vybití akumulátoru.
K napájení používá jeden Li-ion a..