FMA Medium TKN sumka na lékárničku – Černá

MEDIUM TKN byl původně navržen tak, aby pojal obsah armádního IFAKu, ale lze jej nakonfigurovat pro téměř jakýkoli nouzový lékařský náklad. Jedná se o středně velkou traumatickou sadu pro uživatele, kteří potřebují nosit specifické lékařské předměty v plné velikosti, menší traumatická sada, Micro TKN je také k dispozici. MEDIUM TKN se skládá ze dvou hlavních součástí – vnějšího lékařského pouzdra s připevněním na MOLLE a s laserem řezanou horní částí pro držák škrtidla CAT a odnímatelného vnitřního zásobovacího šindelu, který bezpečně obsahuje lékařské komponenty. Vnější pouzdro je mírně zúžené, aby umožnilo bezpečné uchycení a snadné vyjmutí bez ohledu na to, jak…

Výrobce:

537  včetně DPH

Není skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 14212 Kategorie: , , Štítek:

Popis

MEDIUM TKN byl původně navržen tak, aby pojal obsah armádního IFAKu, ale lze jej nakonfigurovat pro téměř jakýkoli nouzový lékařský náklad. Jedná se o středně velkou traumatickou sadu pro uživatele, kteří potřebují nosit specifické lékařské předměty v plné velikosti, menší traumatická sada, Micro TKN je také k dispozici.
MEDIUM TKN se skládá ze dvou hlavních součástí – vnějšího lékařského pouzdra s připevněním na MOLLE a s laserem řezanou horní částí pro držák škrtidla CAT a odnímatelného vnitřního zásobovacího šindelu, který bezpečně obsahuje lékařské komponenty. Vnější pouzdro je mírně zúžené, aby umožnilo bezpečné uchycení a snadné vyjmutí bez ohledu na to, jak plně zatížený může být vnitřní šindel.
Vlastnosti:

Montáž na MOLLE 3 x 3
Rozměry 6,35 cm x 11,43 cm x 17,78 cm
Balení obsahuje pouze tašku (nezahrnuje vybavení tašky)