FMA Micro TKN sumka na lékárničku, typ B – MC

Micro TKN byl navržen jako traumatická sada Every Day Carry pro profesionály v oblasti ozbrojených složek, připravené občany ale i pro lovce nebo airsoftové hráče. Rozmístění kritických prostředků první pomoci lze provést jednou rukou nebo jedním prstem z levé či pravé strany zatažením za vytahovací poutka s funkcí BLIP. Micro TKN se skládá ze dvou hlavních součástí – vnějšího pouzdra s uchycením na MOLLE a vyjímatelné vložky, která udržuje zdravotnický materiál organizovaný. Vlastnosti: uchycení na MOLLE rozměry 130 x 35 x 64 mm vnitřní pouzdro je větší (typ B) balení obsahuje pouze sumku (neobsahuje vybavení sumky)

Výrobce:

341  včetně DPH

Dostupnost: 4 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 13473 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Micro TKN byl navržen jako traumatická sada Every Day Carry pro profesionály v oblasti ozbrojených složek, připravené občany ale i pro lovce nebo airsoftové hráče. Rozmístění kritických prostředků první pomoci lze provést jednou rukou nebo jedním prstem z levé či pravé strany zatažením za vytahovací poutka s funkcí BLIP.
Micro TKN se skládá ze dvou hlavních součástí – vnějšího pouzdra s uchycením na MOLLE a vyjímatelné vložky, která udržuje zdravotnický materiál organizovaný.
Vlastnosti:

uchycení na MOLLE
rozměry 130 x 35 x 64 mm
vnitřní pouzdro je větší (typ B)
balení obsahuje pouze sumku (neobsahuje vybavení sumky)