FMA modulární hliníková platforma k holsteru – Černá

Podporuje tak oblíbený styl nošení „Mid-ride“ pro snížení pistole pod linii střelcova opasku, což umožňuje čistý přístup během nošení taktických vest a pod. Tato platforma se skvěle hodí pro všechna pouzdra která využívají k připevnění “tří-dírový systém” a pouzdra od jiných značek, které používají tento osvědčený způsob připevnění. Podporuje také použití mnoha běžně používaných systémů s rychloupínacím pouzdrem, jako jsou QLS, MLS, ELS a další. Pouzdra namontovaná na této platformě se přizpůsobí 10° předního vyosení a 10° negativního vyosení v celkovém rozsahu 20°. Adaptér poskytuje tři výškové montážní body, umístěné 1/2″ od sebe, sestupující z horního středního montážního bodu. To umožňuje uživateli přizpůsobit si…

Výrobce:

586  včetně DPH

Není skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 14208 Kategorie: Štítek:

Popis

Podporuje tak oblíbený styl nošení „Mid-ride“ pro snížení pistole pod linii střelcova opasku, což umožňuje čistý přístup během nošení taktických vest a pod. Tato platforma se skvěle hodí pro všechna pouzdra která využívají k připevnění “tří-dírový systém” a pouzdra od jiných značek, které používají tento osvědčený způsob připevnění. Podporuje také použití mnoha běžně používaných systémů s rychloupínacím pouzdrem, jako jsou QLS, MLS, ELS a další. Pouzdra namontovaná na této platformě se přizpůsobí 10° předního vyosení a 10° negativního vyosení v celkovém rozsahu 20°. Adaptér poskytuje tři výškové montážní body, umístěné 1/2″ od sebe, sestupující z horního středního montážního bodu. To umožňuje uživateli přizpůsobit si náklon a výšku svého pouzdra na základě osobních preferencí a velikosti/typu těla.
Tuhost je klíčová:
Platforma obsahuje dvě vložky pro upevnění na opasek, které jsou dimenzovány a rozmístěny pro použití na bojových opascích typu MOLLE, provlečením každé vložky přes popruh PALS pásů. Tato aplikace funguje velmi dobře na současných úzkých, minimalistických bojových opascích, používaných v SOCOM a dalších komunitách. Alternativně lze tyto montážní vložky také přímo přichyti na jakýkoli standardní opasek na kalhoty nebo opasek na zbraně do šířky 40-45 cm. Při správné instalaci na opasek zbraně se adaptér nepohne. Přidáním této platformy byly z vašeho systému odstraněny všechny nežádoucí pohyby, klouzání a posouvání systému pouzdra. Platforma modulárního pouzdra také obsahuje horní montážní body pro použití široké škály oblíbených rychloupínacích úchytů na opasek, jako je Tek-Lok(TM) a polymerový MOLLE typ hardwaru, jako je klip MALICE. Každý adaptér modulárního pouzdra je dodáván s kompletní hardwarovou sadou různých velikostí šroubů, sloupků, distančních vložek a zajišťovačů závitů pro montáž.