FMA Světlo taktické poziční E-LITE černé – červené

E-Lite novinka vyvinuta pro identifikaci a označení osob v nočním prostředí AIMD – Advanced Identification Marking Module. Ploché a flexibilní silikonové tělo umožňuje připnutí například na zakřivený profil přilby, nebo oděvu tak, že ho necítíte a nepřekáží v pohybu, navíc snižuje možnost poranění při padákových operacích. E-lite můžete díky suchému zipu připnout na VELCRO panel přilby, taktické vesty, košile, batohu, nebo ho jednoduše zasunout do PALS vazby na vaší výstroji. Dva módy, svícení nebo blikání. Odolné proti vodě a nárazům. Životnost baterie: 120 hodin nepřetržitého provozu. Napájeno: 3V – CR2032 baterií. Hmotnost: 30g Rozměr: cca 10x3x1 cm

Výrobce:

195  včetně DPH

Dostupnost: 234 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 12689 Kategorie: , , Štítek:

Popis

E-Lite novinka vyvinuta pro identifikaci a označení osob v nočním prostředí AIMD – Advanced Identification Marking Module.
Ploché a flexibilní silikonové tělo umožňuje připnutí například na zakřivený profil přilby, nebo oděvu tak, že ho necítíte a nepřekáží v pohybu, navíc snižuje možnost poranění při padákových operacích.
E-lite můžete díky suchému zipu připnout na VELCRO panel přilby, taktické vesty, košile, batohu, nebo ho jednoduše zasunout do PALS vazby na vaší výstroji.
Dva módy, svícení nebo blikání.
Odolné proti vodě a nárazům.
Životnost baterie: 120 hodin nepřetržitého provozu.
Napájeno: 3V – CR2032 baterií.
Hmotnost: 30g
Rozměr: cca 10x3x1 cm