Nové

FMA Taktická M-LOK montáž kabelů pro svítilny/lasery (3ks) – typ C

Od té doby, co se světla na zbraních stala populárními, byl vždy ten problém, že obsahovaly dráty k spínači. V minulosti se lidé uchýlili ke všem druhům polopečených „řešení“ z železářství, která, jak se zdá, všechna fungují stejně dobře jako použití srirachu jako osobního lubrikant. Zpočátku se může zdát, že to funguje, ale po delší době už to tolik nejde. Ale toto temné období v naší historii končí. S využitím letitých zkušeností toho, že věci mohou méně stát za nic a odhodlání příležitostně vytvářet nové věci, lidé vymysleli jednoduché, ale elegantní řešení, jak zkrotit bludné dráty na vaší ceněné hračce. Taktická M-LOK montáž…

Výrobce:

244  včetně DPH

Dostupnost: 22 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 14211 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Od té doby, co se světla na zbraních stala populárními, byl vždy ten problém, že obsahovaly dráty k spínači. V minulosti se lidé uchýlili ke všem druhům polopečených „řešení“ z železářství, která, jak se zdá, všechna fungují stejně dobře jako použití srirachu jako osobního lubrikant. Zpočátku se může zdát, že to funguje, ale po delší době už to tolik nejde. Ale toto temné období v naší historii končí. S využitím letitých zkušeností toho, že věci mohou méně stát za nic a odhodlání příležitostně vytvářet nové věci, lidé vymysleli jednoduché, ale elegantní řešení, jak zkrotit bludné dráty na vaší ceněné hračce.
Taktická M-LOK montáž kabelů je systém uchycení kabelů, který začíná na dně, stejně jako my ráno, když je čas zkontrolovat Instagramový feed. V tomto případě jsme však začali se systémem M-LOK, abychom mu poskytli maximální všestrannost. Přidané jemné kroužky pro uchopení na horním povrchu každé části, lépe pomáhají s přilnavostí a pomáhají snížit vizuální podpis. Navíc toto řešení jednoduše vypadá skvěle, díky čemuž budete střílet až o 19,7procent lépe-.
-Nemusí být tak úplně pravda!