FPS Softair Zesílené ramínko podavače pro Tokyo Marui Next Gen Recoil Shock

FPS Zesílené ramínko podavače Carbon Fibre pro Tokyo Marui Next Gen Recoil Shock (ASRECF) je vyrobeno z polymeru a je navrženo tak, aby byla připevněna ke vzduchové trysce a sektorovému kolu.Tento proces řídí podávání kuliček ze zásobníku do hop up komory. Specifikace: Výrobce: FPS Softair Model: Tokyo Marui Next Gen Recoil Shock Tappet Plate Balení obsahuje: Jeden (1) talíř zdvihátka Vlastnosti: Konstrukce z polymerů Zesílený design Silný/pružný Poznámka: Doporučuje se odborná instalace. Nesprávné použití nebo nesprávná instalace součástí upgradu jsou v 99 procent případů příčinou selhání těchto položek. 100procent KOMPATIBILNÍ MARUI100procent VYROBENO V ITÁLII

Výrobce:

186  včetně DPH

Dostupnost: 6 skladem

Porovnat

Popis

FPS Zesílené ramínko podavače Carbon Fibre pro Tokyo Marui Next Gen Recoil Shock (ASRECF) je vyrobeno z polymeru a je navrženo tak, aby byla připevněna ke vzduchové trysce a sektorovému kolu.Tento proces řídí podávání kuliček ze zásobníku do hop up komory.
Specifikace:

Výrobce: FPS Softair
Model: Tokyo Marui Next Gen Recoil Shock Tappet Plate
Balení obsahuje: Jeden (1) talíř zdvihátka

Vlastnosti:

Konstrukce z polymerů
Zesílený design
Silný/pružný

Poznámka:
Doporučuje se odborná instalace. Nesprávné použití nebo nesprávná instalace součástí upgradu jsou v 99 procent případů příčinou selhání těchto položek.
100procent KOMPATIBILNÍ MARUI100procent VYROBENO V ITÁLII