GATE CNC Spoušť Nova 2B1 (V2) – Černá (matná)

Inovativní plně nastavitelná CNC spoušť Nova od GATE byla navržená zejména pro zbraně s mechaboxem V2 využívající procesorovou jednotku TITAN V2 a pro všechny, kteří usilují o maximální přesnost a překonání hranic výkonu své zbraně. Užijte si jednoduché a přesné nastavení hair-trigger (mimální délka chodu spouště vedoucí k výstřelu) na libovolném senzoru. Díky kontrole nadměrného zdvihu stisku budete střílet rychleji. Využijte kompatibility s libovolným mechaboxem, kde se používá standardní V2 spoušť včetně HPA. Vyberte si z několika tvarů a barev jako 2A1 (rovná spoušť), 2B1 (mírně prohnutá), 2C1 (prohnutá) a 2E1 (klasická spoušť).Nova spoušť nabízí ultra-vysokou kvalitu díky CNC obrábění z hliníku 7075. Proč je CNC…

Výrobce:

692  včetně DPH

Není skladem

Porovnat

Popis

Inovativní plně nastavitelná CNC spoušť Nova od GATE byla navržená zejména pro zbraně s mechaboxem V2 využívající procesorovou jednotku TITAN V2 a pro všechny, kteří usilují o maximální přesnost a překonání hranic výkonu své zbraně. Užijte si jednoduché a přesné nastavení hair-trigger (mimální délka chodu spouště vedoucí k výstřelu) na libovolném senzoru. Díky kontrole nadměrného zdvihu stisku budete střílet rychleji. Využijte kompatibility s libovolným mechaboxem, kde se používá standardní V2 spoušť včetně HPA. Vyberte si z několika tvarů a barev jako 2A1 (rovná spoušť), 2B1 (mírně prohnutá), 2C1 (prohnutá) a 2E1 (klasická spoušť).Nova spoušť nabízí ultra-vysokou kvalitu díky CNC obrábění z hliníku 7075.

Proč je CNC spoušť Nova od GATE ta nejlepší?

Navrženo zejména pro TITAN V2
Šroub pro přední pohyb – nastavení hair-trigger
Šroub pro zadní pohyb – omezte pohyb spouště zvenčí těla pušky a střílejte rychleji
Systém Long-Lok proti uvolnění šroubů
Plná kompatibilita s TITAN V2 umožňující použití všech 5 senzorů
Plná kompatibilita s HPA jednotkami a standardními mechanickými kontakty u spouští V2
Různé tvary i barvy
Ultra vysoká kvalita z hliníku 7075, opracováno CNC obráběním
Žádná nutnost modifikace vaší AEG pušky

GATE Nova si rozumí s těmito systémy:

Všechny standardní mechaboxy V2 (s klasickou spouští)
Procesorová jednotka TITAN V2
HPA systém V2
Procesorová jednotka ASTER V2-

-Spoušť Nova vložená do zbraně s ASTER V2 ETU slouží jako standardní nastavitelná spoušť a nerozšiřuje rozsah citlivosti spouště jako je tomu u spouště Quantum, která je přímo určená pro jednotky ASTER.