GATE Set HPA kit PULSAR D a procesorovka TITAN II Expert Bluetooth(R) V2 – Kabeláž do pažby

Nový konverzní set HPA a AEG od GATE. Firmu GATE asi není potřeba představovat, jelikož je jedním z největších výrobců procesorovek, mosfetů a některých vnitřních dílů do všech možných AEG. Firma sídlí v Polsku a výrobě jmenovaných součástek se věnuje již dlouhá léta. Nyní však přišli na trh s novinkami jako je druhá generace jednotky TITAN, nebo třeba HPA enginem PULSAR.Právě tímto produktem GATE dokázal překonat velkou mezeru mezi HPA a AEG, jejich nový HPA kit PULSAR lze používat s AEG jednotkou TITAN II, tím všem dokázali vytřít zrak. Právě takovýto set máte možnost zakoupit i u nás.PULSAR D je oblíbený HPA engine (Dual Selenoid) a ve spojení s novou vlajkovou lodí TITAN II vám změní život nebo spíše hru. S obrovským množstvím programovatelných a upravitelných věcí TITAN jednotky si uživatelé AEG…

Výrobce:

13 640  včetně DPH

Není skladem

Porovnat

Popis

Nový konverzní set HPA a AEG od GATE. Firmu GATE asi není potřeba představovat, jelikož je jedním z největších výrobců procesorovek, mosfetů a některých vnitřních dílů do všech možných AEG. Firma sídlí v Polsku a výrobě jmenovaných součástek se věnuje již dlouhá léta. Nyní však přišli na trh s novinkami jako je druhá generace jednotky TITAN, nebo třeba HPA enginem PULSAR.Právě tímto produktem GATE dokázal překonat velkou mezeru mezi HPA a AEG, jejich nový HPA kit PULSAR lze používat s AEG jednotkou TITAN II, tím všem dokázali vytřít zrak. Právě takovýto set máte možnost zakoupit i u nás.PULSAR D je oblíbený HPA engine (Dual Selenoid) a ve spojení s novou vlajkovou lodí TITAN II vám změní život nebo spíše hru.
S obrovským množstvím programovatelných a upravitelných věcí TITAN jednotky si uživatelé AEG libovali a chválili své elektrické zbraně, GATE však dokázal tyto dva světy propojit a přinesl onu nastavitelnost do HPA, nyní si může každý nastavit zbraň jak potřebuje bez ohledu na typ pohonu.Nemluvíme tady jen o možnosti přepnout full-auto na 3-rannou dávku, ale o nastavení citlivosti na 50 různých stupňů jen v prvním milimetru pohybu spouště.Tento TITAN 2. generace ve spojení s PULSAR HPA kitem přináší jako první na světě nekonečné výhody optických senzorů do HPA. Spolu se zmíněnými výhodami přichází i nastavitelné funkce jako jsou binární spoušť, nastavitelná dávka nebo i nastavitelná kadence kdekoliv mezi 1 a 40 kuličkami za vteřinu. HPA PULSAR D se postará o stabilní a konzistentní výkon a spolehlivé podávání (žádný Mid-Cap sydrom!)
Aby toho nebylo málo, tak tento TITAN II má možnost připojení vašeho chytrého telefonu přes Bluetooth, pomocí toho si můžete naprogramovat s aplikací GATE Control Station (stáhnete zde).Aplikace mezi jinými obsahuje statistiky TITANu (celkový počet výstřelů) nebo diagnostiku jednotky.Instalací jednotky do vašeho mechaboxu nahradíte celý vnitřek mechaboxu a tím pádem bude každý stisk spouště znamenat výstřel a už nikdy se vám nestane, že stisknete spoušť krátce a mechanizmus neud..