G&G GC16 Predator Battleship (celokov)

Řada zbraní typu M4/M16 od G a G s označením GC16 je celokovová. Navíc je vybavena elektronikou, která nabízí funkci mosfet a burst.  Vnitřní spoušťové kontakty byly nahrazeny elektronickými mikrospínači a v tubusu pažby je umístěn elektronický obvod označený jako E.T.U. (Electronic trigger unit). Toto řešení přináší: • Velmi rychlou odezva spouště ! • Citlivější spoušť s kratším zdvihem. • MOSFET, neboli elektronické relé, které chrání spínače a zrychluje odezvu motoru • Možnost nastavit místo režimu dávka režim burst. Tedy tří-rannou dávku na jeden stisk spouště.  Stejně jako je to u některých skutečných zbraní M4. Výhodou systému je vyšší pravděpodobnost zásahu, ale menší…

Výrobce:

9 263  včetně DPH

Není skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 6129 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Řada zbraní typu M4/M16 od G a G s označením GC16 je celokovová. Navíc je vybavena elektronikou, která nabízí funkci mosfet a burst.  Vnitřní spoušťové kontakty byly nahrazeny elektronickými mikrospínači a v tubusu pažby je umístěn elektronický obvod označený jako E.T.U. (Electronic trigger unit).
Toto řešení přináší:
• Velmi rychlou odezva spouště ! • Citlivější spoušť s kratším zdvihem. • MOSFET, neboli elektronické relé, které chrání spínače a zrychluje odezvu motoru • Možnost nastavit místo režimu dávka režim burst. Tedy tří-rannou dávku na jeden stisk spouště. 
Stejně jako je to u některých skutečných zbraní M4. Výhodou systému je vyšší pravděpodobnost zásahu, ale menší spotřeba střeliva. (Nastavuje se podržením spouště v režimu dávka na více než 10 sekund, po odpojení baterie se vypne) Kovový horní i kovový spodní díl jsou špičkově slícovány. Nenachází se zde žádné otřepy, nebo stopy po odlévání, jak je na příklad u zbraní z číny běžné. Tělo má moderní tvar stylu VLTOR. Vypouštění zásobníku je oboustranné a s tejně tak přepínač střelby lze ovládat z obou stran. Natahovací páka závěru je zvětšená pro lepší úchop. Jejím natažením se klasicky odklápí prachová krytka závěru na pravé straně zbraně a odsouvá plech imitující závěr. Pod ním se skrývá klasická regulace HopUp zařízení. Spodní díl těla je laserově označen logem výrobce a unikátním sériovým číslem.
Zbraň je osazena předpažbím KeyMod, což je velmi moderní a populární systém, kdy se pomocí zámků snadno a rychle připevní montážní RIS lišty. Systém je velmi variabilní a je jen na uživateli kolik, jak dlouhé a kde si lišty osadí. Tyto lišty je třeba dokupovat samostatně dle potřeb uživatele. Výhodou tohoto systému je také nízká hmotnost. Hlaveň, která předpažbím prochází, je pevně přišroubována a absolutně nehrozí žádné kývání. Celek se zdá mnohem pevnější, než klasická předpažbí M4.
Akumulátor se vkládá do těla plastové výsuvné pažby stylu Crane LMT. V zadní části lze po stisku tlačítka odklopit gumovou patku do strany a vložit klasický dělený akumulát..