G&G GC18 MOD1 (celokov) – černá

Řada zbraní typu M4/M16 od G a G s označením GC18 je celokovová. Navíc je vybavena elektronikou, která nabízí funkci mosfet a burst.  Vnitřní spoušťové kontakty byly nahrazeny elektronickými mikrospínači a v tubusu pažby je umístěn elektronický obvod označený jako E.T.U. (Electronic trigger unit). Toto řešení přináší: • Velmi rychlou odezva spouště ! • Citlivější spoušť s kratším zdvihem. • MOSFET, neboli elektronické relé, které chrání spínače a zrychluje odezvu motoru • Možnost nastavit místo režimu dávka režim burst. Tedy tří-rannou dávku na jeden stisk spouště.  Stejně jako je to u některých skutečných zbraní M4. Výhodou systému je vyšší pravděpodobnost zásahu, ale menší spotřeba…

Výrobce:

10 228  včetně DPH

Dostupnost: 2 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 12299 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Řada zbraní typu M4/M16 od G a G s označením GC18 je celokovová. Navíc je vybavena elektronikou, která nabízí funkci mosfet a burst.  Vnitřní spoušťové kontakty byly nahrazeny elektronickými mikrospínači a v tubusu pažby je umístěn elektronický obvod označený jako E.T.U. (Electronic trigger unit).
Toto řešení přináší:
• Velmi rychlou odezva spouště ! • Citlivější spoušť s kratším zdvihem. • MOSFET, neboli elektronické relé, které chrání spínače a zrychluje odezvu motoru • Možnost nastavit místo režimu dávka režim burst. Tedy tří-rannou dávku na jeden stisk spouště. 
Stejně jako je to u některých skutečných zbraní M4. Výhodou systému je vyšší pravděpodobnost zásahu, ale menší spotřeba střeliva. (Nastavuje se podržením spouště v režimu dávka na více než 10 sekund, po odpojení baterie se vypne) Kovový horní i kovový spodní díl jsou špičkově slícovány. Nenachází se zde žádné otřepy, nebo stopy po odlévání, jak je na příklad u zbraní z číny běžné. Tělo má moderní tvar stylu VLTOR. Vypouštění zásobníku je oboustranné a s tejně tak přepínač střelby lze ovládat z obou stran. Natahovací páka závěru je zvětšená pro lepší úchop. Jejím natažením se klasicky odklápí prachová krytka závěru na pravé straně zbraně a odsouvá plech imitující závěr. Pod ním se skrývá klasická regulace HopUp zařízení. Spodní díl těla je laserově označen logem výrobce a unikátním sériovým číslem.
Zbraň je osazena předpažbím RIS.
Akumulátor se vkládá do těla plastové výsuvné pažby stylu Crane LMT. V zadní části lze po stisku tlačítka odklopit gumovou patku do strany a vložit klasický dělený akumulátor Mini CQB (dvojdílná z malých článků). Zbraň má klasický MiniTamyia konektor. Pažba je samozřejmě výsuvná, šesti-polohová, na tubusu se neviklá a má pojistku, proti samovolnému vysunutí. Navíc je v podpěře patky úložný prostor, kam můžete vložit například náhradní baterie do svítilny.
Jak je to u značkových zbraní běžné, není v balení akumuláor a nabíječka. Pro spolehlivý chod repliky doporučuje výrobce akumulátor minimálně 9,6V NiMH, nebo LiPol 7,4V..