Nové

GHK AKS74U GBB

Jestli chcete vlastnit úžasnou repliku AKS74U tak tímto kouskem od firmy GHK rozhodně neuděláte chybu. Je vyrobena z oceli a předpažbí je vyrobeno z pravého dřeva! Díky funkci blowback se chová tato replika jako její skutečná předloha ze známé rodiny zbraní AK. Michail Kalašnikov, který na vlastní oči viděl účinnost německých Stg-44 během druhé světové války, navrhl vlastní myšlenku moderního systému založeného na konceptu plně automatické útočné zbraně se selektivní palbou s nábojovou komorou. Mnohem méně výkonné než bitevní pušky z předchozích desetiletí, vynahradily to vynikající palebnou silou s vyšší rychlostí palby a zásobníkem na 30 nábojů, který bylo možné…

Výrobce:

16 078  včetně DPH

Není skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 921 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Jestli chcete vlastnit úžasnou repliku AKS74U tak tímto kouskem od firmy GHK rozhodně neuděláte chybu. Je vyrobena z oceli a předpažbí je vyrobeno z pravého dřeva! Díky funkci blowback se chová tato replika jako její skutečná předloha ze známé rodiny zbraní AK.
Michail Kalašnikov, který na vlastní oči viděl účinnost německých Stg-44 během druhé světové války, navrhl vlastní myšlenku moderního systému založeného na konceptu plně automatické útočné zbraně se selektivní palbou s nábojovou komorou. Mnohem méně výkonné než bitevní pušky z předchozích desetiletí, vynahradily to vynikající palebnou silou s vyšší rychlostí palby a zásobníkem na 30 nábojů, který bylo možné snadno vyměnit.
Ať se vám to líbí nebo nenávidí, AK platforma je ikonickým systémem v síních všech zbraní v historii lidstva, natož v její vlastní době. Zobrazuje se na státních vlajkách více než jedné země a používá jej nespočet armád a ozbrojených sil, kterých se za poslední půlstoletí vydělalo kolem sta milionů.
Vlastnosti:

tělo vyrobeno z oceli a kombinaci dřeva
blowback systém
kovové zásobníky s kapacitou 48 ran
možnost používání Green Gas i CO2