Placeholder 
Placeholder

Glock Nůž GLOCK Field Knife FM 81 – černý

Glock FM 81 je klasický armádní univerzální nůž s pevnou čepelí, který je určený pro všestranné použití. Čepel je vyrobena z kvalitní oceli kalené do tvrdosti 55 HRC s povrchovou úpravou v matně černém provedení. Rukojeť je ergonomická, vyrobena z hladkého polymeru. Otvor na šňůrku je umístěný na konci rukojeti. Na rukojeti se nachází dvojitá záštita, díky které jsou chráněny prsty proti sklouznutí prstů na čepel. Součástí je praktické odolné pouzdro, vyrobené z polymeru. Pouzdro můžete upevnit na opasek o šířce až 6 cm. Na vnitřní straně pouzdra se nachází klip, který umožňuje zapření palce a snadné tasení nože jednou rukou.…

Výrobce:

1 160  včetně DPH

Dostupnost: 3 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 15238 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Glock FM 81 je klasický armádní univerzální nůž s pevnou čepelí, který je určený pro všestranné použití. Čepel je vyrobena z kvalitní oceli kalené do tvrdosti 55 HRC s povrchovou úpravou v matně černém provedení. Rukojeť je ergonomická, vyrobena z hladkého polymeru.
Otvor na šňůrku je umístěný na konci rukojeti. Na rukojeti se nachází dvojitá záštita, díky které jsou chráněny prsty proti sklouznutí prstů na čepel. Součástí je praktické odolné pouzdro, vyrobené z polymeru.
Pouzdro můžete upevnit na opasek o šířce až 6 cm. Na vnitřní straně pouzdra se nachází klip, který umožňuje zapření palce a snadné tasení nože jednou rukou.

Vlastnosti nože Glock FM 81

Materiál: ocel HRC55
Zubaté ostří na horní straně čepele
Hmotnost: 206 g
Celková délka: 290 mm
Délka čepele nože: 165 mm
Pouzdro na nůž
Délka rukojeti: 125 mm
Materiál pouzdra: Polymer