Grower´s Cup Growers Cup Káva Brazil

Grower’s cup cestovní káva Vysoce kvalitní káva, kterou snadno připravíte i v přírodě nebo na cestách. Nepotřebujete žádný další přístroj, vše se děje jen pomocí speciálního patentovaného balení této kávy od firmy Grower’s cup. Za pár minut Vám toto balení připraví 300 ml opravdu lahodné kávy s jasným původem. Nyní se na cestách nemusíte spokojit s instantní kávou. Původ: Minas Gerais, Mantiqueira Káva pochází ze státu Minas Gerais, mikroregionu Mantiqueira, kde jsou ideální podmínky pro pěstování vysoce kvalitní kávy. Ascarive si vychutnají především milovníci silné kávy, má vyraznou chuť s jemným nádechem ořechů a hořké čokolády. Farma: Kooperativ Ascarive. Káva: 100procent arabica…

Výrobce:

65  včetně DPH

Není skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 8626 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Grower’s cup cestovní káva
Vysoce kvalitní káva, kterou snadno připravíte i v přírodě nebo na cestách.
Nepotřebujete žádný další přístroj, vše se děje jen pomocí speciálního patentovaného balení této kávy od firmy Grower’s cup. Za pár minut Vám toto balení připraví 300 ml opravdu lahodné kávy s jasným původem. Nyní se na cestách nemusíte spokojit s instantní kávou.
Původ: Minas Gerais, Mantiqueira
Káva pochází ze státu Minas Gerais, mikroregionu Mantiqueira, kde jsou ideální podmínky pro pěstování vysoce kvalitní kávy. Ascarive si vychutnají především milovníci silné kávy, má vyraznou chuť s jemným nádechem ořechů a hořké čokolády.

Farma: Kooperativ Ascarive.
Káva: 100procent arabica z Brazílie
Organická Fairtrade certifi kovaná FLO id. 21331
Nepraná, dřevitá.
Nadmořská výška: 900-1600m.