Hadron Airsoft Designs TDC Konverzní kit se závitem ( plus 16mm) a mířidly pro TM BODYGUARD 380

Tato velmi kompaktní pistole nemá v úmyslu nahradit slavnou MK23 jakožto odstřelovací pistoli, ale díky svým malým rozměrům a spolehlivosti je silným kandidátem na záložní pistoli pro odstřelovače. TM Bodyguard 380 se může pochlubit téměř bezchybnou spolehlivostí, přičemž je tato pistole pro většinu lidí stále poměrně neznámá. Závěr je vyroben z nylonu a dodává se ve dvou variantách – s 16mm závitem CW nebo 14mm závitem CCW a s různými barvami předním mířidlem podle individuálních preferencí. Je vybaven muškou s ghost ringem, nastavitelným TDC hop-upem a vlastním hop-up ramenem, které  má stejný profil jako Hadron Airsoft Designs “H plate”.  S dostřelem až 60 m nabízí přesnost,…

Výrobce:

1 033  včetně DPH

Dostupnost: 10 skladem

Porovnat

Popis

Tato velmi kompaktní pistole nemá v úmyslu nahradit slavnou MK23 jakožto odstřelovací pistoli, ale díky svým malým rozměrům a spolehlivosti je silným kandidátem na záložní pistoli pro odstřelovače. TM Bodyguard 380 se může pochlubit téměř bezchybnou spolehlivostí, přičemž je tato pistole pro většinu lidí stále poměrně neznámá.
Závěr je vyroben z nylonu a dodává se ve dvou variantách – s 16mm závitem CW nebo 14mm závitem CCW a s různými barvami předním mířidlem podle individuálních preferencí. Je vybaven muškou s ghost ringem, nastavitelným TDC hop-upem a vlastním hop-up ramenem, které  má stejný profil jako Hadron Airsoft Designs “H plate”. 
S dostřelem až 60 m nabízí přesnost, když je potřeba.
Hmotnost: 200 g 
Materiál: nylon