HELIKON Batoh RAIDER(R) Cordura(R) 22 l – MultiCam(R)

Ramenní popruhy jsou anatomicky tvarované, polstrované, s možností rychlého rozepnutí pomocí fastex přezek. Na popruzích se nachází dvojice pruženek pro hadici hydratačního vaku, D-kroužky a výškově nastavitelný hrudní popruh. Bederní popruh je jednoduchý, tvořený širokým popruhem s fastex přezkou. V případě nevyužití je možné jej srolovat do odpovídajících přihrádek v bocích batohu. Vrchní strana batohu je opatřena širokým, lehce polstrovaným uchem pro přenášení/zavěšení, dvěma bočními výstupy pro hadici camelbagu a zipem umožňujícím vstup do nevelké kapsy s jednoduchým organizérem. Tři přihrádky pojmou klíče, mobil, multitoolči čokoládovou tyčinku poslední záchrany. Očko z paracordu ukryté pod zipem slouží k zajištění přenášených drobností…

Výrobce:

3 411  včetně DPH

Dostupnost: 3 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 13576 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Ramenní popruhy jsou anatomicky tvarované, polstrované, s možností rychlého rozepnutí pomocí fastex přezek. Na popruzích se nachází dvojice pruženek pro hadici hydratačního vaku, D-kroužky a výškově nastavitelný hrudní popruh. Bederní popruh je jednoduchý, tvořený širokým popruhem s fastex přezkou. V případě nevyužití je možné jej srolovat do odpovídajících přihrádek v bocích batohu.
Vrchní strana batohu je opatřena širokým, lehce polstrovaným uchem pro přenášení/zavěšení, dvěma bočními výstupy pro hadici camelbagu a zipem umožňujícím vstup do nevelké kapsy s jednoduchým organizérem. Tři přihrádky pojmou klíče, mobil, multitoolči čokoládovou tyčinku poslední záchrany. Očko z paracordu ukryté pod zipem slouží k zajištění přenášených drobností pojistnou šňůrou.
Hlavní komora batohu je přístupná dvoucestným zipem. Její zadní strana je v horní polovině pokryta jemným flaušem pro připevnění kompatibilních velcro pouzder (inserty značky Helikon), spodní polovinu tvoří přihrádka určená pro zasunutí notebooku či hydratačního vaku. Na samém dně přihrádky je zašit pruh pěnové vycpávky, který snižuje riziko otlučení přenášené elektroniky při pokládání batohu. V případě nesení camelbagu slouží k jeho fixaci ve svislé poloze popruh s fastex přezkou umístěný pod vrškem batohu. Přední strana hlavní komory je opatřena síťovanou kapsou se zipem o rozměru 19 x 21 cm.
Na čelní straně batohu nad “bobřím ocasem” je umístěn panel suchého zipu o rozměru cca 17 x 7 cm s vyšitým logem Helikon-Tex a malá kapsa uzavíraná zipem s podšívkou z jemného flauše pro přenášení brýlí, smartphonu nebo jiných drobností náchylných k poškrábání.
Čelní “bobří” kapsa umožňuje snadné přenášení helmy, bundynebo třeba nasbíraného ovoce. Kapsa je jištěna dvojicí popruhů s přezkami, které částečně fungují i jako kompresní popruhy pro hlavní komoru batohu. Kapsu je možné ohrnout a Slik Clipem zacvaknout do svislého pruhu PALS vazby, který jinak umožňuje připojení karabin či malých PALS/MOLLE kompatibilních pouzder.
Boční kapsy s pružnou lemovkou pohodlně ..