Nové

HELIKON Blůza taktická MBDU NYCO rip-stop – Flecktarn

Blůza MBDU (Modern Battle Dress Uniform) od oblíbeného výrobce Helikon-Tex je součástí nové řady produktů vycházející z ověřeného a velmi oblíbeného standardu BDU (Battle Dress Uniform). Při jejím vytváření byl kladen maximální důraz na použité materiály, které nejenže vynikají vysokou odolností, ale také umožňují vysokou míru svobodného pohybu i v žáru té nejintenzivnější fyzicky náročné akce. Celá blůza má přiléhavý, anatomický střih, ideální na celodenní pohodlné nošení. Klasický límec se v mžiku dá jedním pohybem přeměnit na stojáčkový, který se u krku dá velmi rychle zapnout pomocí suchého zipu. Zapínání celé blůzy je řešeno pomocí knoflíků připevněných k blůze pomocí pevného tkalounu. Knoflík se tak nevytrhne,…

Výrobce:

1 640  včetně DPH

Zrušit výběr
Porovnat

Popis

Blůza MBDU (Modern Battle Dress Uniform) od oblíbeného výrobce Helikon-Tex je součástí nové řady produktů vycházející z ověřeného a velmi oblíbeného standardu BDU (Battle Dress Uniform). Při jejím vytváření byl kladen maximální důraz na použité materiály, které nejenže vynikají vysokou odolností, ale také umožňují vysokou míru svobodného pohybu i v žáru té nejintenzivnější fyzicky náročné akce.
Celá blůza má přiléhavý, anatomický střih, ideální na celodenní pohodlné nošení. Klasický límec se v mžiku dá jedním pohybem přeměnit na stojáčkový, který se u krku dá velmi rychle zapnout pomocí suchého zipu. Zapínání celé blůzy je řešeno pomocí knoflíků připevněných k blůze pomocí pevného tkalounu. Knoflík se tak nevytrhne, ani neutrhne. Na hrudníku také najdete dvě ploché rozšířitelné kapsy, nad kterými jsou široké pruhy suchého zipu vhodné na jmenovky apod.
Boky blůzy jsou vyrobené z elastické látky VersaStretch(R), která nijak neomezuje pohyb. Ramena pokrývají dvě pole VELCRO panelů na vaše nášivky. Pod panely na ramenou jsou další dvě ploché kapsy uzavírané zipem. Pro zlepšení odvětrávání je blůza MBDU v podpaží vybavena perforovanou elastickou látkou. Lokty jsou zesíleny, nemusíte se tedy bát brzkého opotřebení. Rukávy se v zápěstí stahují suchým zipem.
Blůza MBDU nabízí:

anatomický střih
variabilní límec
vysokou odolnost materiálu
dvě kapsy na hrudi
dvě kapsy na ramenou
množství VELCRO panelů pro vaše nášivky
zapínání na knoflíky
zesílenou látku na loktech
YKK(R) zipy

Specifikace:

Hmotnost: 693 g
Materiál: 52procent nylon, 48procent bavlna

Tabulka velikostí

velikostXSSMLXLXXL3XL

šířka hrudníku
49
52
55
58
61
64
67

délka rukávu
64,5
65
65,5
66
66,5
67
67,5

Další informace

Velikost

, , , , , ,