HELIKON Chest Rig CHICOM (Cordura(R)) – US Woodland

CHICOM je dokonalou volbou pro každého, kdo hledá spolehlivý a praktický způsob, jak nést své nejnutnější vybavení při outdoorových aktivitách a airsoftových akcích. Výrobcem je firma Helikon-Tex, která svými produkty a jejich kvalitou zaujala nejen military a airsoftové nadšence, ale i profesionály z řad ozbrojených složek a integrovaného záchranného systému, jakožto všechny vyznavače outdoorových aktivit.  Díky odlehčenému designu a vynikající pohyblivosti jeho uživatele se chest-rig stává nenahraditelným pomocníkem pro průzkumníky, sportovní střelce a rekreační nadšence v oblasti střelby, airsoftu a outdoorových aktivit. Jádro chest-rigu CHICOM tvoří středová platforma s trojsumkou, která jsou primárně určena k nošení AR15(M4)/AK zásobníků, ale samozřejmě lze v sumce nosit cokoliv, co se do ní vejde.  Tuto středovou platformu však lze snadno…

Výrobce:

1 656  včetně DPH

Dostupnost: 2 skladem

Porovnat

Popis

CHICOM je dokonalou volbou pro každého, kdo hledá spolehlivý a praktický způsob, jak nést své nejnutnější vybavení při outdoorových aktivitách a airsoftových akcích. Výrobcem je firma Helikon-Tex, která svými produkty a jejich kvalitou zaujala nejen military a airsoftové nadšence, ale i profesionály z řad ozbrojených složek a integrovaného záchranného systému, jakožto všechny vyznavače outdoorových aktivit. 
Díky odlehčenému designu a vynikající pohyblivosti jeho uživatele se chest-rig stává nenahraditelným pomocníkem pro průzkumníky, sportovní střelce a rekreační nadšence v oblasti střelby, airsoftu a outdoorových aktivit.
Jádro chest-rigu CHICOM tvoří středová platforma s trojsumkou, která jsou primárně určena k nošení AR15(M4)/AK zásobníků, ale samozřejmě lze v sumce nosit cokoliv, co se do ní vejde. 
Tuto středovou platformu však lze snadno rozšířit o další kompatibilní vybavení, protože po stranách a na ramenních popruzích je rig vybaven modulární vazbou standardu MOLLE/PALS, která umožňuje připevnění různých sumek a jiných pouzder.
Zezadu chest-rigu je speciální panel s suchým zipem pro uchycení podvěsných pouzder nebo břišních sumek typu Dangler Pouch.
Středový panel lze otevřít a vnitřní plochá kapsa poskytuje bezpečné úložiště pro dokumenty. Zároveň lze do této kapsy vložit sumky typu INSERT.
Nosné popruhy ve tvaru písmene H lze snadno přizpůsobit díky plastovým přezkám a na zadní straně je malý panel se suchým zipem, který umožňuje připevnění identifikačních VELCRO nášivek.
Chest rig lze odpojit a připevnit k nosičům plátů podle potřeby nebo kombinovat s batohy.
Chest rig CHICOM ve zkratce nabízí:

Moderní provedení původního designu CHICOM již ze 40. let 20. století
Nízkou hmotnost a tenký profil pro pohodlné nošení
Trojsumka pro AR15/AK zásobníky
Modulární vazbu standardu MOLLE/PALS pro různá přídavná pouzdra
Panel s suchým zipem pro podvěsná pouzdra
Otevíratelnou kapsu na bezpečné uložení dokumentů a INSERT sumky
Odpojitelné nosné popruhy ve tvaru H pro snadné nastavení
Panel s suchý..