HELIKON Kalhoty MBDU(R) NYCO rip-stop – MultiCam Black(TM)

Kalhoty MBDU (Modern Battle Dress Uniform) jsou součástí nové řady produktů vycházejících z oblíbeného standardu BDU (Battle Dress Uniform). Na výrobu kalhot byl použit materiál špičkové kvality, který nejenže nabízí skvělou výdrž a všeobecnou odolnost, ale hlavně neobvyklou svobodu pohybu i v těch nejvypjatějších momentech jakékoli fyzicky náročnější akce. Kalhoty do nepohody Kalhoty mají volnější, postavu kopírající střih, který nijak neomezuje pohyb. V pase se zapínají YKK(R) zipem a panelem se suchým zipem, který umožní “poštelovat si” šířku kalhot dle svých preferencí. Široká poutka kalhot bez problémů pojmou opasky do šířky 45 mm, to postačuje na drtivou většinu klasických opasků…

Výrobce:

2 599  včetně DPH

Zrušit výběr
Porovnat
Katalogové číslo: 13406 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Kalhoty MBDU (Modern Battle Dress Uniform) jsou součástí nové řady produktů vycházejících z oblíbeného standardu BDU (Battle Dress Uniform). Na výrobu kalhot byl použit materiál špičkové kvality, který nejenže nabízí skvělou výdrž a všeobecnou odolnost, ale hlavně neobvyklou svobodu pohybu i v těch nejvypjatějších momentech jakékoli fyzicky náročnější akce.
Kalhoty do nepohody
Kalhoty mají volnější, postavu kopírající střih, který nijak neomezuje pohyb. V pase se zapínají YKK(R) zipem a panelem se suchým zipem, který umožní “poštelovat si” šířku kalhot dle svých preferencí. Široká poutka kalhot bez problémů pojmou opasky do šířky 45 mm, to postačuje na drtivou většinu klasických opasků na trhu. Protože kolena patří k všeobecně nejvíce namáhaným místům, byly kalhoty na těchto “choulostivých” místech patřičně zesíleny porcí odolnější látky. Navíc pojmou i případné kolenní chrániče. Aby byl pohyb v akci ještě pohodlnější, elastický materiál VersaStretch(R) byl aplikován v oblasti rozkroku a těsně nad hýždě. Spodní okraj kalhot se pak velikostně reguluje pomocí elastické gumičky s brzdičkou.
Kapsy dělají kalhoty
Standardní boční kapsy jsou, jak jsme už u Helikonu zvyklí, na okrajích zesílené dvojitou dávkou látky, můžete tedy beze strachu o kalhoty nosit své kapesní nože tam, kde je máte stále při ruce. Kapsy v zadní části kalhot pak pojmou i puškové zásobníky pro karabiny apod. Oblast stehen patří velkým a prostorným Cargo kapsám ideálním pro přenášení rozměrnější výbavy. Poslední dvě kapsy najdete na lýtkách, ty budou akorát stačit na drobnosti jako jsou různé cestovní snacky apod.
Kalhoty MBDU nabízí:

volný, přijemný střih kopírující postavu
materiál VersaStretch(R) aplikovaný v rozkroku a nad hýžděmi
široká poutka na opasky do šířky 45 mm
zesílená kolena s možností nošení chráničů (lze je vložit z vnitřní strany nohavic)
odolnou látku
objemné cargo kapsy
boční kapsy se zesíleným okrajem
zadní kapsy s možností nošení zásobníků
lýtkové kapsy na drobnosti
YKK(R) zipy

Specifikace:

Materiál: 52procent nylon, ..

Další informace

Velikost

, , , , , , , , , ,