HELIKON Kalhoty MCDU(R) NYCO – MultiCam(R)

Prémiové kalhoty MCDU jsou navrženy jak pro profesionály ve výkonu služby, tak vášnivé hráče airsoftu a paintballu nebo náročné uživatele, kteří požadují maximální odolnost při zachování absolutního pohodlí. Jejich střih vychází z armádních výsadkářských kalhot používaných již od padesátých let minulého století, poskytující skvělý základ pro jakoukoli dynamickou situaci. Vyrobeny jsou z léty prověřeného materiálu NyCo, což je kombinace nylonu a bavlny zajišťující spolehlivost a odolnost. Kalhoty MCDU disponují prodyšnými vsadkami materiálu Versastretch(R) v oblastech pasu, rozkroku a zadní části kolen, které zajišťují pohodlné nošení a rychlé schnutí. Kromě toho jsou kolena a sed zesílena 500D Cordurou a disponují vlastní kapsou na vložení chráničů.…

Výrobce:

3 499  včetně DPH

Zrušit výběr
Porovnat

Popis

Prémiové kalhoty MCDU jsou navrženy jak pro profesionály ve výkonu služby, tak vášnivé hráče airsoftu a paintballu nebo náročné uživatele, kteří požadují maximální odolnost při zachování absolutního pohodlí. Jejich střih vychází z armádních výsadkářských kalhot používaných již od padesátých let minulého století, poskytující skvělý základ pro jakoukoli dynamickou situaci. Vyrobeny jsou z léty prověřeného materiálu NyCo, což je kombinace nylonu a bavlny zajišťující spolehlivost a odolnost.
Kalhoty MCDU disponují prodyšnými vsadkami materiálu Versastretch(R) v oblastech pasu, rozkroku a zadní části kolen, které zajišťují pohodlné nošení a rychlé schnutí. Kromě toho jsou kolena a sed zesílena 500D Cordurou a disponují vlastní kapsou na vložení chráničů. Zapínání kalhot kombinuje suchý zip a klasický kovový zip, zatímco široká poutka v pase jsou připravena na opasky do šířky 40 mm.
Kapsy na ruce jsou prostorné a mají zesílené okraje, chránící před poškozením při nošení nožů. Cargo kapsy na stehnech nabízejí dostatek úložného prostoru a jsou přístupné skrze zip krytý chlopní. Zadní hýžďové kapsy bez problémů pojmou peněženku, ačkoliv nedisponují žádným jištěním. Celkově jsou kalhoty MCDU vybaveny několika praktickými kapsami na pistolové zásobníky, přední i zadní cargo kapsami, hýžďovými kapsami a lýtkovými kapsami. Síťovina pro odvětrání přebytečného tepla mezi kapsami přidává další úroveň komfortu a funkcionality.
Výsledkem je odolný a praktický kousek oblečení, který splní požadavky i těch nejnáročnějších uživatelů.

Hlavní přednosti kalhot MCDU:

Odolná konstrukce: Prémiové kalhoty MCDU jsou navrženy s důrazem na odolnost, což znamená, že vyhovují nárokům profesionálů ve službě, vášnivých hráčů airsoftu a paintballu nebo těch uživatelů, kteří očekávají maximální odolnost při zachování pohodlí.
Pevný hlavní materiál NyCo: Vyrobeny jsou z léty prověřeného materiálu NyCo, což je kombinace nylonu a bavlny, poskytující spolehlivost a odolnost potřebnou pro náročné podmínky.
Vsadky z materiálu Versastretch(R):..

Další informace

Velikost

, , , , , ,