HELIKON Lahev OUTDOOR 0,7l – čirá

Kvalitní láhev s objemem 0,7 litru, která díky svému širokému hrdlu nezamrzne ani v chladu. Široké hrdlo je praktické i pokud budete nabírat vodu z potoka, rybníku, řeky (nezapomeňte pak použít tablety nebo filtr na čištění vody) nebo když do láhve umístíte něco k snědku. Hrdlem projde i lžíce. Víčko obsahuje velmi účinné těsnění. Na výrobu byl použit materiál Tritan, který neovlivní chuť jakékoli tekutiny, kterou do láhve nalijete. Zároveň je velmi lehký a odolný, navíc vydrží tekutiny od -10°C do 90°C. objem – 700 ml šířka hrdla – 53 mm materiál – TritanTM (BPA free) hmotnost – 120 g…

Výrobce:

341  včetně DPH

Dostupnost: 9 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 14328 Kategorie: , Štítek:

Popis

Kvalitní láhev s objemem 0,7 litru, která díky svému širokému hrdlu nezamrzne ani v chladu. Široké hrdlo je praktické i pokud budete nabírat vodu z potoka, rybníku, řeky (nezapomeňte pak použít tablety nebo filtr na čištění vody) nebo když do láhve umístíte něco k snědku. Hrdlem projde i lžíce. Víčko obsahuje velmi účinné těsnění.
Na výrobu byl použit materiál Tritan, který neovlivní chuť jakékoli tekutiny, kterou do láhve nalijete. Zároveň je velmi lehký a odolný, navíc vydrží tekutiny od -10°C do 90°C.

objem – 700 ml
šířka hrdla – 53 mm
materiál – TritanTM (BPA free)
hmotnost – 120 g
rozměry: 120 x 75 x 75 mm