HELIKON PATHFINDER Stainless Steel set na CAMPING/vaření

Představujeme vám láhev na vodu a sadu kelímků PATHFINDER 32 oz z nerezové oceli – nezbytného společníka pro vaše kempování. Tato promyšleně navržená sada optimalizuje prostor, protože láhev plynule zapadá do kelímku, což z ní činí dokonalý doplněk vašeho taktického batohu nebo bushcraftového vaku. Bezpečnost a pohodlí jsou prvořadé, rozkládací držák na kelímeku zajišťuje bezpečný provoz v blízkosti vašeho kempinkového vařiče. Navíc díky přiloženému víčku se vaření stane hračkou, což vám ušetří drahocenný čas. Široký náustek láhve je speciálně navržen tak, aby nabral vodu i z těch nejmělčích proudů, zatímco spolehlivé silikonové těsnění zabraňuje jakémukoli rozlití během přepravy. Vlastnosti: Kompaktní Praktické…

Výrobce:

1 209  včetně DPH

Dostupnost: 2 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 15580 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Představujeme vám láhev na vodu a sadu kelímků PATHFINDER 32 oz z nerezové oceli – nezbytného společníka pro vaše kempování. Tato promyšleně navržená sada optimalizuje prostor, protože láhev plynule zapadá do kelímku, což z ní činí dokonalý doplněk vašeho taktického batohu nebo bushcraftového vaku.
Bezpečnost a pohodlí jsou prvořadé, rozkládací držák na kelímeku zajišťuje bezpečný provoz v blízkosti vašeho kempinkového vařiče. Navíc díky přiloženému víčku se vaření stane hračkou, což vám ušetří drahocenný čas. Široký náustek láhve je speciálně navržen tak, aby nabral vodu i z těch nejmělčích proudů, zatímco spolehlivé silikonové těsnění zabraňuje jakémukoli rozlití během přepravy.
Vlastnosti:

Kompaktní
Praktické a lehké
Snadno se čistí
Odolný proti korozi a povětrnostním vlivům
Vyrobeno z nerezové oceli
Kempinkový vařič je součástí dodávky

Kapacita:

hrnek: 0,7 l
láhev: 0,95 l

Rozměry:

láhev: 20 x 9 x 9 cm
hrnek: 12 x 10 x 10 cm 
vařič: 12,5 x 9 x 9 cm