Nové

HELIKON Pončo SWAGMAN ROLL Climashield(R) – Desert Night Camo

Kdysi lovci, trekaři a dokonce ani vojáci nenosili spacáky. Nesli si pouze “přikrývky/deky”. Až donedávna byla vlna nejlepším materiálem pro přikrývky. Pak, pouze před několika desetiletími, vznikly nylonové tkaniny. Během války ve Vietnamu se však objevila nová deka a pončo vložka. Ultra lehká deka sloužící jako hřejivá vložka do ponča s ochranou proti dešti. V australském slangu ‘swagman’ znamená cestující dělník. Něco jako americký kovboj nebo trapper, občas hledající práci na hranici. Rozdíl byl v tom, že australský swagman cestoval pěšky a všechny své věci si tak nesl v roli. Swagman Roll(R) vzdává hold těmto neohroženým mužům, třesoucím se zimou za chladného rána…

Výrobce:

3 404  včetně DPH

Dostupnost: 4 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 14183 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Kdysi lovci, trekaři a dokonce ani vojáci nenosili spacáky. Nesli si pouze “přikrývky/deky”. Až donedávna byla vlna nejlepším materiálem pro přikrývky. Pak, pouze před několika desetiletími, vznikly nylonové tkaniny. Během války ve Vietnamu se však objevila nová deka a pončo vložka. Ultra lehká deka sloužící jako hřejivá vložka do ponča s ochranou proti dešti.
V australském slangu ‘swagman’ znamená cestující dělník. Něco jako americký kovboj nebo trapper, občas hledající práci na hranici. Rozdíl byl v tom, že australský swagman cestoval pěšky a všechny své věci si tak nesl v roli.
Swagman Roll(R) vzdává hold těmto neohroženým mužům, třesoucím se zimou za chladného rána rány ve svých vlhkých přikrývkách. S tímto multifunkčním pončem Swagman Roll(R) už ale nikdy nebudete muset napodobovat tuto konkrétní část jejich životního stylu. Je vyrobeno z tenké nylonové tkaniny, vyplněné jedním z nejlepších izolačních materiálů, o kterých lidstvo kdy snilo, Climashield(R) Apex(TM).
Swagman Roll(R) není obyčejná deka. Jde spíše o multifunkční nástroj, použitelný všude tam, kde je potřeba teplý úkryt. Můžete ji použít jako vložku do ponča, nouzový spací pytel, vylepšit jím svůj běžný spací pytel, zabalit se do něj, jako by to byla přikrývka, vystlat jím hammaku a nebo ho jen nosit jako samostatný dlouhý teplý kabát.
Vlastnosti:

Polstrovaná kapuce
Ideální pro batoh Bail Out Bag (BOB)
YKK(R) zipy
Navrženo ve spolupráci s Survivaltech.pl
Integrovaná transportní kapsa
Přední kapsa na zip
Kompatibilní s pončem USGI
Lze použít jako: nouzová bunda, spací pytel nebo vložka do spacího pytle, deka, vložka do houpací sítě / hammaky (přikrývka) atd.
Velmi lehký (782 gramů), nenamočí se, snadno se přenáší