Nové

ICS Granátomet 6ti raný AGX-GLM

Tento víceranný granátomet je velice lehký a má bubnový zásobník na 6 airsoftových granátů 40mm. Zbraň má bezpečnostní spínač na úrovni palce. Využívá také pažbu typu M4, díky které je délka zbraně nastavitelná od 63 do 73 cm. Pažba má také nastavitelný úhel se 3 polohami, což je užitečné pro střelbu na velkou vzdálenost nebo přes překážky. Je osazen RIS lištami na všech čtyřech stranách díky čemuž je možné jej osadit plnou škálou příslušenství, např. mířidla, kolimátor, lasery nebo nebo přední taktickou rukojetí (ta je součástí balení). Pružinový mechanismus se natáhne čímž otáčí bubnem během střelby. K uvolnění napětí pružiny bez vystřelení…

Výrobce:

7 304  včetně DPH

Dostupnost: 2 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 2597 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Tento víceranný granátomet je velice lehký a má bubnový zásobník na 6 airsoftových granátů 40mm.
Zbraň má bezpečnostní spínač na úrovni palce. Využívá také pažbu typu M4, díky které je délka zbraně nastavitelná od 63 do 73 cm. Pažba má také nastavitelný úhel se 3 polohami, což je užitečné pro střelbu na velkou vzdálenost nebo přes překážky.
Je osazen RIS lištami na všech čtyřech stranách díky čemuž je možné jej osadit plnou škálou příslušenství, např. mířidla, kolimátor, lasery nebo nebo přední taktickou rukojetí (ta je součástí balení). Pružinový mechanismus se natáhne čímž otáčí bubnem během střelby. K uvolnění napětí pružiny bez vystřelení slouží externí západka. To je užitečné pro uvolnění napětí pružiny před jejím zabalením. Tato zbraň neobsahuje žádné granáty, takže si je nezapomeňte doobjednat.
Materiál: odolný ABS plast
Kapacita: Záleží na použitých patronách 40mm
Délka : 635 – 720mm
Délka hlavně: 215mm
Váha bez patron: 2,200g
Ráže: 40mm
Kapacita granátu: 6 patron