Invader Gear Maskovací ramenní převlečník/bolero – Flecktarn

Každý airsoftový hráč miluje myšlenku být neviditelný. Tento maskovací ramenní převlečník (bolero) je skvělou volbou pro zakrytí hlavy, ramen a paží. Hrudník a záda tak budou stále odkryté a přístupné. Nejlepší, pokud nosíš taktickou vestu nebo chest rig a batoh. Kapuce má v přední části drát, takže bude držet tvar a nebude vám tak zakrývat výhled. Kapuce má také výřezy na bocích, takže nemusíte tak obětovat svoje periferní vidění. Nepotřebuje žádné další úpravy. Stačí jej nasadit na výstroj a můžeš vyrazit. Vlastnosti: nastavitelná kapuce s drátem pro držení robustní kapuce s výřezy pro periferní vidění výřez vpředu a vzadu pro přístup k vašemu…

Výrobce:

2 232  včetně DPH

Dostupnost: 3 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 14122 Kategorie: , Štítek:

Popis

Každý airsoftový hráč miluje myšlenku být neviditelný. Tento maskovací ramenní převlečník (bolero) je skvělou volbou pro zakrytí hlavy, ramen a paží. Hrudník a záda tak budou stále odkryté a přístupné. Nejlepší, pokud nosíš taktickou vestu nebo chest rig a batoh.
Kapuce má v přední části drát, takže bude držet tvar a nebude vám tak zakrývat výhled. Kapuce má také výřezy na bocích, takže nemusíte tak obětovat svoje periferní vidění.
Nepotřebuje žádné další úpravy. Stačí jej nasadit na výstroj a můžeš vyrazit.
Vlastnosti:

nastavitelná kapuce s drátem pro držení
robustní kapuce s výřezy pro periferní vidění
výřez vpředu a vzadu pro přístup k vašemu vybavení
pásy ala sí’t pro připevnění vegetace
3D design listů

Efektivní
Toto Ghillie Leaf Bolero je optimalizováno tak, aby vyhovovalo hernímu stylu záludného snipera i agresivního útočníka. Lehká a prodyšná 3D technologie Ghillie umožňuje vysokou mobilitu bez kompromisů v kamufláži.
Ghillie Leaf Bolero nepotřebuje žádné další úpravy. Stačí jej nasadit na výstroj a můžete vyrazit.
Univerzální
Ghillie Leaf Bolero funguje se všemi druhy vybavení, jako jsou nosiče plátů, chest rigy nebo dokonce batohy. Díky nastavovacím šňůrkám jej můžete přizpůsobit jakémukoli vybavení, které máte na sobě. Jen si ho nasaďte a buďte pro své nepřátele neviditelní.
Přezky a popruhy
Nastavitelná přezka zajišťuje bezpečné uchycení a umožňuje sundání Ghillie během několika sekund. Pas lze také upravit tak, aby se přizpůsobil tvaru těla. Na koncích rukávů je navíc všitá elastická nastavitelná šňůrka, která zajistí, že vaše rukávy zůstanou dole a správně zakryjí vaše ruce.