Invader Gear Vesta lehká DACC MOLLE nosič plátů – Zelený

DACC Carrier Vest je navržena tak, aby poskytovala lehký víceúčelový nízkoprofilový nosič balistických plátů s velkou plochou pro přenášení vybavení díky full MOLLE systému. Vyznačuje se rychloupínacím systémem pro snadné vyjmutí v případě zranění nebo pádu do hluboké vody. Vesta je vyrobena z robustní tkaniny 1000D Nylon, která zajišťuje dlouhou životnost i v těch nejnáročnějších podmínkách. V horní části zad jsou umístěny panely se suchým zipem a záchranná rukojeť pro rychlou a snadnou evakuaci z nebezpečné zóny. Tato vesta může být vybavena “Small Arms Protection Inserts” (SAPI pláty) nebo podobnými tvrdými balistickými pláty. Může být také vybaven bočními pláty. V…

Výrobce:

2 525  včetně DPH

Dostupnost: 2 skladem

Porovnat

Popis

DACC Carrier Vest je navržena tak, aby poskytovala lehký víceúčelový nízkoprofilový nosič balistických plátů s velkou plochou pro přenášení vybavení díky full MOLLE systému.
Vyznačuje se rychloupínacím systémem pro snadné vyjmutí v případě zranění nebo pádu do hluboké vody. Vesta je vyrobena z robustní tkaniny 1000D Nylon, která zajišťuje dlouhou životnost i v těch nejnáročnějších podmínkách.
V horní části zad jsou umístěny panely se suchým zipem a záchranná rukojeť pro rychlou a snadnou evakuaci z nebezpečné zóny.
Tato vesta může být vybavena “Small Arms Protection Inserts” (SAPI pláty) nebo podobnými tvrdými balistickými pláty. Může být také vybaven bočními pláty.
V případě potřeby lepšího proudění vzduchu lze DACC konfigurovat v odlehčené verzi odstraněním obou stran a zajištěním vesty pomocí fastexových přezek.
Je v univerzální velikosti a lze jej uživateli upevnit pomocí popruhů se suchým zipem na ramenou a nastavovacích otvorů skrytých v dolní části zad.