Invader Gear Vesta Reaper Plate Carrier – Coyote

Reaper Plate Carrier je navržen tak, aby poskytoval lehký víceúčelový nízkoprofilový nosič balistických plátů s velkou plochou pro přenášení vybavení díky full MOLLE systému. Je vyrobena technologií laserového řezání, která dává této vestě vysokou odolnost při minimální spotřebě materiálu. Základna je vyrobena z robustní tkaniny 600D pro zajištění nízké hmotnosti. V horní přední a zadní části jsou umístěny panely se suchým zipem a záchranná rukojeť pro rychlou a snadnou evakuaci z nebezpečné zóny. Na přední straně najdeme 3 ploché kapsičky na zásobníky ve stylu M4 – v případě potřeby lze tyto kapsičky zcela uzavřít, aby uživatel získal zcela plochý prostor.…

Výrobce:

2 234  včetně DPH

Není skladem

Porovnat

Popis

Reaper Plate Carrier je navržen tak, aby poskytoval lehký víceúčelový nízkoprofilový nosič balistických plátů s velkou plochou pro přenášení vybavení díky full MOLLE systému.
Je vyrobena technologií laserového řezání, která dává této vestě vysokou odolnost při minimální spotřebě materiálu. Základna je vyrobena z robustní tkaniny 600D pro zajištění nízké hmotnosti.
V horní přední a zadní části jsou umístěny panely se suchým zipem a záchranná rukojeť pro rychlou a snadnou evakuaci z nebezpečné zóny. Na přední straně najdeme 3 ploché kapsičky na zásobníky ve stylu M4 – v případě potřeby lze tyto kapsičky zcela uzavřít, aby uživatel získal zcela plochý prostor. Kolem ramen je umístěno osm pružných popruhů pro upevnění kabelů Comtac nebo hydratačních hadiček.
Tato vesta může být vybavena “Small Arms Protection Inserts” (SAPI pláty) nebo podobnými tvrdými balistickými pláty. Může být také vybaven bočními pláty. Vnitřek vesty a ramena jsou polstrované měkkou distanční síťovinou pro zajištění pohodlí a cirkulace vzduchu.
Je v univerzální velikosti a lze jej uživateli upevnit pomocí suchého zipu na ramenou a nastavovací šňůrky ukryté v dolní části zad.