JETBOIL Jetboil Coffee Press Silicone standart

Rozšiřte variabilitu vašeho kompaktního vařiče a vytvořte z něj FrenchPress na filtrovanou kávu. Získáte tak další možnost občerstvit se při vašich túrách s presovačem, který je lehký jako pírko. Spolehlivě jím oddělíte sedlinu od nápoje a jednoduše pak naplníte hrnek lahodnou kávou nebo čajem. Když presovač otočíte naruby, můžete jej použít jako napařovák na vajíčka, ryby nebo zeleninu přímo ve vašem Jetboil vařiči. Parametry: Kompatibilní s vařiči Zip, Flash, Flash Lite a MicroMo, dále s 0,8l a 1l vysokým hrncem. Držadlo lze po odejmutí z filtru složit do šálku/plastového krytu výměníku. Hmotnost: 22 g

Výrobce:

536  včetně DPH

Dostupnost: 2 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 11594 Kategorie: , Štítek:

Popis

Rozšiřte variabilitu vašeho kompaktního vařiče a vytvořte z něj FrenchPress na filtrovanou kávu. Získáte tak další možnost občerstvit se při vašich túrách s presovačem, který je lehký jako pírko.
Spolehlivě jím oddělíte sedlinu od nápoje a jednoduše pak naplníte hrnek lahodnou kávou nebo čajem. Když presovač otočíte naruby, můžete jej použít jako napařovák na vajíčka, ryby nebo zeleninu přímo ve vašem Jetboil vařiči.
Parametry:

Kompatibilní s vařiči Zip, Flash, Flash Lite a MicroMo, dále s 0,8l a 1l vysokým hrncem.
Držadlo lze po odejmutí z filtru složit do šálku/plastového krytu výměníku.
Hmotnost: 22 g