Nové

JETBOIL Plynový vařič Jetboil Flash Carbon Black

Plynový vařič Jetboil FLASH Carbon představuje unikátní soupravu na vaření, která vyniká v mnoha ohledech. Jednoduše kombinuje hořák a varnou nádobu v jednom zařízení. Nádoba díky bajonetovému spojení drží pevně na vařiči, takže nehrozí žádné náhodné vylití. Tepelný výměník FluxRing(R) na dně nádoby, který má  firma Jetboil vynalezla a má ho patentován, výrazně zabraňuje úniku tepla a zvyšuje účinnost vařiče až na 80procent (oproti účinnosti běžného vařiče 30-40procent),  snižuje spotřebu plynu a zvyšuje rychlost vaření. Na jednu malou (100g) kartuši uvaříte 12 l vody. Celou sestavu je možné přenášet úhledně poskládanou v jednolitrové nádobě, včetně malé 100g kartuše, podpěrné trojnožky a samotného vařiče. Dalším výborným doplňkem je neoprenový obal nádoby, který usnadňuje manipulaci s horkým…

Výrobce:

3 607  včetně DPH

Není skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 8388 Kategorie: , Štítek:

Popis

Plynový vařič Jetboil FLASH Carbon představuje unikátní soupravu na vaření, která vyniká v mnoha ohledech. Jednoduše kombinuje hořák a varnou nádobu v jednom zařízení. Nádoba díky bajonetovému spojení drží pevně na vařiči, takže nehrozí žádné náhodné vylití.
Tepelný výměník FluxRing(R) na dně nádoby, který má  firma Jetboil vynalezla a má ho patentován, výrazně zabraňuje úniku tepla a zvyšuje účinnost vařiče až na 80procent (oproti účinnosti běžného vařiče 30-40procent),  snižuje spotřebu plynu a zvyšuje rychlost vaření. Na jednu malou (100g) kartuši uvaříte 12 l vody. Celou sestavu je možné přenášet úhledně poskládanou v jednolitrové nádobě, včetně malé 100g kartuše, podpěrné trojnožky a samotného vařiče.
Dalším výborným doplňkem je neoprenový obal nádoby, který usnadňuje manipulaci s horkým obsahem. Navíc je vybavena barvu měnícím gelovým indikátorem, který se při varu zbarví do žluta. Systém se zapaluje jedním stlačením tlačítka a během dvou minut Vám nabídne půl litru vařící vody. Systém je maximálně bezpečný a snadno se s ním vaří i v autě nebo ve stanu.
Pro všechny, kdo si na své cestě chtějí připravit kávu, polévku, instaní jídlo nebo jen ohřát vodu je tento vařič nezbytností v jejch výbavě.
Sada obsahuje:

Varná nádoba s tepelným výměníkem FluxRing(R).
Plastové víčko (pítko / nalévátko / možnost caffetieru).
Neoprenový obal s uchem pro přenášení, menší ztrátu tepla a varným indikátorem.
Polykarbonátový kalíšek kryjící nádobu, využitelný jako nádoba na pití / jídlo.
Trojnožka pro stabilitu a izolaci kartuše.
Vařič s tlakovým ventilem (otevřete závit naplno, vařič stále pouští za jakýchkoliv podmínek odpovídající množství plynu, aby dosáhl co nejefektivnějšího vařní).
Hmotnost: 397 g
Objem: 1 l
Doba varu půl litru vody: 2,5 min
Spotřeba plynu je 100g na uvaření 12 l vody!
Rozměry: 104 mm x 180 mm
Plynová kartuše není soušástí balení!