JETBOIL Plynový vařič Jetboil MightyMo

Plynový vařič Jetboil MightyMo představuje unikátní velmi lehký a skladný outdoorový plynový vařič, který vyniká v mnoha ohledech. Nenechte se zmást jeho téměř k neuvěření nízkou váhou, která činní pouhých 95 gramů. Poskytuje výkon až 10,000 BTU a manuální regulaci výkonu, která zajistí optimální spotřebu plynu. Pro všechny, kdo si na své cestě chtějí připravit kávu, polévku, instaní jídlo nebo jen ohřát vodu a nemají v batohu místa nazbyt je tento vařič nezbytností v jejch výbavě. Plynový vařič Jetboil MightyMo Hmotnost: 95 g Výkon: 10000 BTU/h / 3 kW Doba varu 1 litru vody: – 3 min 15 sec. (- v 5L Jetboil Flux Pot pánvi)…

Výrobce:

2 144  včetně DPH

Dostupnost: 2 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 8282 Kategorie: , Štítek:

Popis

Plynový vařič Jetboil MightyMo představuje unikátní velmi lehký a skladný outdoorový plynový vařič, který vyniká v mnoha ohledech. Nenechte se zmást jeho téměř k neuvěření nízkou váhou, která činní pouhých 95 gramů. Poskytuje výkon až 10,000 BTU a manuální regulaci výkonu, která zajistí optimální spotřebu plynu.
Pro všechny, kdo si na své cestě chtějí připravit kávu, polévku, instaní jídlo nebo jen ohřát vodu a nemají v batohu místa nazbyt je tento vařič nezbytností v jejch výbavě.
Plynový vařič Jetboil MightyMo

Hmotnost: 95 g
Výkon: 10000 BTU/h / 3 kW
Doba varu 1 litru vody: – 3 min 15 sec. (- v 5L Jetboil Flux Pot pánvi)
Spotřeba plynu je 100g na uvaření 12 l vody!
Plynová kartuše není soušástí balení!

VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=4m1evi8wpCw