Kicking Mustang KMCS Mitznefet s 3D listy – Woodland Floor

Mitznefet je hebrejský termín, který se obvykle používá pro označení speciálního druhu vojenské pokrývky hlavy, konkrétně té, kterou nosí izraelské obranné síly (IDF) na svých bojových přilbách. Tato pokrývka má unikátní design a je navržena tak, aby měla vícevrstvý efekt, což pomáhá rozbití kontur a maskování vojenských jednotek v terénu.KMCS Mitznefet perfektně skryje obrys hlavy, navíc s prodlouženým závojem vyniká efektem snížení stínů, které uživatele často prozradí zkušenějším pozorovatelům. Tvar Mitznefetu obepíná z jedné strany bok hlavy a je dostatečně dlouhý, takže neodhalí krk ani siluetu při pohledu zezadu. Celý povrch je  je porostlý 3D listy pro napodobení větve/pařezu v lese.KMCS Mitznefet má pružný lem a stahování obvodu hlavy pro zajištění pohodlného…

Výrobce:

956  včetně DPH

Dostupnost: 5 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 16170 Kategorie: , Štítek:

Popis

Mitznefet je hebrejský termín, který se obvykle používá pro označení speciálního druhu vojenské pokrývky hlavy, konkrétně té, kterou nosí izraelské obranné síly (IDF) na svých bojových přilbách. Tato pokrývka má unikátní design a je navržena tak, aby měla vícevrstvý efekt, což pomáhá rozbití kontur a maskování vojenských jednotek v terénu.KMCS Mitznefet perfektně skryje obrys hlavy, navíc s prodlouženým závojem vyniká efektem snížení stínů, které uživatele často prozradí zkušenějším pozorovatelům. Tvar Mitznefetu obepíná z jedné strany bok hlavy a je dostatečně dlouhý, takže neodhalí krk ani siluetu při pohledu zezadu. Celý povrch je  je porostlý 3D listy pro napodobení větve/pařezu v lese.KMCS Mitznefet má pružný lem a stahování obvodu hlavy pro zajištění pohodlného nošení.Mitznefet je vhodné kombinovat jak s kompletním hejkalem KMCS Ghillie Suit, tak i s KMCS Cobra Hood nebo KMCS Cloak (vše naleznete v nabídce příslušenství).KMCS Mitznefet může být nošen jak na přilbě, tak i přímo na hlavě díky elastické gumě po jeho obvodu.

KMCS nabízí své produkty v následujících maskovacích vzorech:

Woodland Floor (lesní podklad, ideální kombinace světlé a tmavé pro užití celoročně)
Dark Forest (tmavší varianta, více hnědých odstínů)
Evergreen (zelenější varianta, vhodná pro travnaté plochy a zelenou vegetaci)

KMCS – Kicking Mustang
Je tým zanícených airsoftových nadšenců, kteří pod vedením Jamese (youtuber známý právě jako Kicking Mustang), založili firmu se stejným názvem – Kicking Mustang.Specializují se na výrobu airsoftových maskovacích oděvů jako jsou hejkaly, viper hoody a doplňků typu Boonie klobouk nebo převlečníků na batohy. S hlubokým porozuměním potřeb a preferencí airsoftové komunitě ostřelovačů nabízí maskovací produkty, které splňují nejvyšší standardy a přináší absolutně dokonalé maskování. Jejich oddanost kvalitě zajišťuje, že každý nákup produktů od Kicking Mustang je investicí do vaší spokojenosti. Nejen z tohoto důvodů jsou jejich produkty k vidění i mezi profesionálními armádními ostřel..