Kicking Mustang Kompletní sada pro výrobu Hejkala – Woodland Floor

Objevte dokonalé řešení maskování s Kompletní sadou pro výrobu hejkala od KMCS. Každý detail je pečlivě zpracován, aby poskytoval nepřekonatelnou kamufláž v různých prostředích. Podkladový oblek je vyroben ze špičkových materiálů, takže dosahuje optimální rovnováhy mezi odolností a prodyšností. Jeho lehký design zajišťuje pohodlí i při dlouhodobém nošení, zatímco robustní prošití garantuje spolehlivost i v extrémních podmínkách. Kompletní sada pro výrobu Hejkala obsahuje základní síťovinový oblek složený z: BlůzyBlůza má velkoryse dimenzovanou kapuci s pevným drátěným lemem, nastavitelnou velikost. Prodloužené manžety s poutky na palec zabraňují vyhrnování rukávů během plazení a zajišťují maximální pohodlí a funkčnost. KalhotKalhoty jsou vybaveny prodlouženými přesahy nohavic, které bezpečně zakrývají boty,…

5 590  včetně DPH

Zrušit výběr
Porovnat
Katalogové číslo: 16168

Popis

Objevte dokonalé řešení maskování s Kompletní sadou pro výrobu hejkala od KMCS. Každý detail je pečlivě zpracován, aby poskytoval nepřekonatelnou kamufláž v různých prostředích. Podkladový oblek je vyroben ze špičkových materiálů, takže dosahuje optimální rovnováhy mezi odolností a prodyšností. Jeho lehký design zajišťuje pohodlí i při dlouhodobém nošení, zatímco robustní prošití garantuje spolehlivost i v extrémních podmínkách.

Kompletní sada pro výrobu Hejkala obsahuje základní síťovinový oblek složený z:

BlůzyBlůza má velkoryse dimenzovanou kapuci s pevným drátěným lemem, nastavitelnou velikost. Prodloužené manžety s poutky na palec zabraňují vyhrnování rukávů během plazení a zajišťují maximální pohodlí a funkčnost.

KalhotKalhoty jsou vybaveny prodlouženými přesahy nohavic, které bezpečně zakrývají boty, doplněné elastickými poutky, které zabraňují shrnutí nohavice při plazení.

KuklyUniverzální kukla pro všechny zahrnuje systém nastavení velikosti pro přiléhavé a pohodlné nošení, které zaručuje optimální krytí.

Základním materiálem  je směs polyesteru a bavlny s KMCS kouzelným prachem, který vaši uniformu promění na neviditelný plášť.

Celý maskovací systém KMCS má jediný účel, bezchybné maskování, tento oděv disponuje pečlivě vybranými barvami, které se harmonicky slévají s okolním prostředím. Celý oblek je vytvořen ze síťoviny, která má v sobě oka pro připnutí vegetace pomocí 2,5mm stahovacích pásek (nejsou součástí sady) nebo můžete využít umělé listy s piny od Novritsche, nebo maskovací sadu síťovin od KMCS.Obří kapuce poslouží jako extra krytí i pro puškohled během míření.

KMCS nabízí své produkty v následujících maskovacích vzorech:

Woodland Floor (lesní podklad, ideální kombinace světlé a tmavé pro užití celoročně)
Dark Forest (tmavší varianta, více hnědých odstínů)
Evergreen (zelenější varianta, vhodná pro travnaté plochy a zelenou vegetaci)

KMCS – Kicking Mustang
Je tým zanícených airsoftových nadšenců, kteří pod vedením Jamese (youtuber známý právě jako Kicking Mu..

Další informace

Velikost

,