King Arms GAS M2 Carbine GBB

Představujeme vám výjimečnou repliku kultovní pušky z 2. světové války – King Arms M2 Carbine GBB. Tento model opoháněný Green Gasem se může pochlubit pozoruhodnou konstrukcí s kvalitní pažbou z pravého dřeva a vnitřní hlavní po celé délce, doplněnou působivou systémem bolí back. Tato replika zůstává věrná původnímu designu a obsahuje přepínač střelby, který věrně napodobuje funkci poloautomatického i automatického režimu střelby. Autenticitu zážitku ze střelby umocňuje celokovový nosič závěru v kombinaci s robustní vratnou pružinou, který umocňuje účinnost automatické střelby a zároveň vydává vysoce realistické kovové zvuky blowbacku. Nově navržená komora navíc výrazně posiluje a stabilizuje blowback efekt, čímž zajišťuje optimální…

11 690  včetně DPH

Není skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 15511

Popis

Představujeme vám výjimečnou repliku kultovní pušky z 2. světové války – King Arms M2 Carbine GBB. Tento model opoháněný Green Gasem se může pochlubit pozoruhodnou konstrukcí s kvalitní pažbou z pravého dřeva a vnitřní hlavní po celé délce, doplněnou působivou systémem bolí back.
Tato replika zůstává věrná původnímu designu a obsahuje přepínač střelby, který věrně napodobuje funkci poloautomatického i automatického režimu střelby. Autenticitu zážitku ze střelby umocňuje celokovový nosič závěru v kombinaci s robustní vratnou pružinou, který umocňuje účinnost automatické střelby a zároveň vydává vysoce realistické kovové zvuky blowbacku.
Nově navržená komora navíc výrazně posiluje a stabilizuje blowback efekt, čímž zajišťuje optimální výkon. Tato puška je dodávána v balení se zásobníkem, který má velkorysou kapacitu 35 nábojů a je kompatibilní a zaměnitelný s řadou KA M1/M2.
King Arms M2 Carbine GAS GBB je vynikající volbou pro nadšence, kteří hledají výjimečnou kombinaci historické přesnosti, dokonalého řemeslného zpracování a strhujícího zážitku ze střelby.
Specifikace:

Materiál: dřevo / kov
Kapacita zásobníku: 35 rd
Délka: 660-920 mm
Délka vnitřní hlavně: 267 mm
Hmotnost bez zásobníku: 2200g
Systém: pro GreenGas
Úsťová rychlost: přibližně 390 FPS