Kit pro montáž kolimátoru na 34mm montážní kroužky Vector Optics X-ACCU

Zvyšte svou přesnost a taktické možnosti s montážní sadou pro 34mm montážní kroužky a jednodílné montáže standardu X-ACCU od Vector Optics (2x 3 šrouby), která vám umožní přidat kolimátor přímo nad puškohled na montážní kroužek.  Tato montážní sada nabízí flexibilitu s 2 adaptéry pro kolimátory standardu MOJ a MAG od Vector Optics a možností montáže na standardní RIS lištu.  Tento kit byl navržen speciálně pro 34mm montáže puškohledů a umožňuje připevnění kolimátorů buď vertikálně nebo pod úhlem 45°, což přináší maximální výhody na střelnici i v terénu. A co víc, tato montážní sada je kompatibilní s adaptérem SCFRM-13, což vám umožní instalaci výkonného uzavřeného kolimátoru…

Výrobce:

634  včetně DPH

Dostupnost: 5 skladem

Porovnat

Popis

Zvyšte svou přesnost a taktické možnosti s montážní sadou pro 34mm montážní kroužky a jednodílné montáže standardu X-ACCU od Vector Optics (2x 3 šrouby), která vám umožní přidat kolimátor přímo nad puškohled na montážní kroužek. 
Tato montážní sada nabízí flexibilitu s 2 adaptéry pro kolimátory standardu MOJ a MAG od Vector Optics a možností montáže na standardní RIS lištu. 
Tento kit byl navržen speciálně pro 34mm montáže puškohledů a umožňuje připevnění kolimátorů buď vertikálně nebo pod úhlem 45°, což přináší maximální výhody na střelnici i v terénu. A co víc, tato montážní sada je kompatibilní s adaptérem SCFRM-13, což vám umožní instalaci výkonného uzavřeného kolimátoru Frenzy-Plus.
S Vector Optics jdete dál než jen s kvalitním vybavením, jdete směrem k dokonalé kombinaci přesnosti a inovace ve vaší výzbroji.

Obsah balení:

horní část montážního kroužku
krátká RIS/Picatinny lišta
inbusový klíč
Adaptér MOJ
Adaptér MAG
Zvyšující platforma