KRYTAC Krytac Trident Mk2 SPR-M, šedá

Tělo zbraně z hliníkové slitiny je navrženo tak, aby bylo kompatibilní s téměř všemi díly a příslušenstvím ve stylu M4. Rozšířený magwell a zvětšený lučík na první pohled vypadají jako malé změny, ale když vezmete do ruky tuto repliku a dáte jí pár ran, je prostě jasné, že tyto změny jsou skvělé pro zlepšení rychlosti přebíjení a střelby.Kromě toho, tyto těla vypadají prostě skvěle! SPR je vybavena oboustranným přepínačem, který umožňuje pohodlné použití nejen pro leváky, ale pro všechny střelce, protože oboustranná povaha je v dynamickém prostředí klíčová. Mechabox Trident MK2 SPR se vyznačuje zesílenými 8mm kuličkovými ložisky, polymerovým pístem s prvními 4 kovovými…

Výrobce:

15 591  včetně DPH

Dostupnost: 1 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 12721 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Tělo zbraně z hliníkové slitiny je navrženo tak, aby bylo kompatibilní s téměř všemi díly a příslušenstvím ve stylu M4. Rozšířený magwell a zvětšený lučík na první pohled vypadají jako malé změny, ale když vezmete do ruky tuto repliku a dáte jí pár ran, je prostě jasné, že tyto změny jsou skvělé pro zlepšení rychlosti přebíjení a střelby.Kromě toho, tyto těla vypadají prostě skvěle!
SPR je vybavena oboustranným přepínačem, který umožňuje pohodlné použití nejen pro leváky, ale pro všechny střelce, protože oboustranná povaha je v dynamickém prostředí klíčová.
Mechabox Trident MK2 SPR se vyznačuje zesílenými 8mm kuličkovými ložisky, polymerovým pístem s prvními 4 kovovými zuby, polstrovanou hlavou válců, motorem s vysokým točivým momentem a systémem rychlé výměny pružin.V mechaboxu také najdeme Krytac MOSFET, který chrání kontakty spouště a baterii. Díky tomu v kombinaci s plochou spoušťí je odezva spouště téměř okamžitá a vykazuje skvělý výkon při rychlé střelbě.

Baterie ani nabíječka nejsou součástí balení.
Hop-Up: Ano, regulovatelný
Režimy střelby: Safe / Semi / full auto
Kapacita zásobníku: 300ran – točný
Délka: 863-945 mm
Délka vnitřní hlavně: 416 mm
Závit na hlavni: 14mm CCW (levotočivý 14-)
Motor: dlouhá osička
Konektor na baterii: Mini Tamiya
MOSFET: Ano
Mechabox: V2 Custom
Váha: 3.0 kg