KRYTAC Zásobník plynový pro Krytac SilencerCo Maxim 9 – 24 ran

O pistoli MAXIM 9 Skutečnou střelnou zbraň vyvinula a vyrobila americká společnost SilencerCo, která byla založena v roce 2008 ve West Valley City ve státě Utah. Společnost se specializuje na výrobu vysoce kvalitních tlumičů střelných zbraní. Poskytuje také právní poradenství zákazníkům při získávání povolení k výrobě tlumičů. Bohaté zkušenosti společnosti SilencerCo nasbírané během let výroby tlumičů byly s obrovským úspěchem uplatněny při vývoji vzácného typu střelné zbraně. Konečný výrobek, Maxim 9, je v současné době jedinou komerčně dostupnou ruční zbraní s integrovaným tlumičem na trhu. Je to také jedna z mála střelných zbraní navržených s integrovaným tlumičem, který je navíc…

Výrobce:

1 648  včetně DPH

Dostupnost: 3 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 15615 Kategorie: , , Štítek:

Popis

O pistoli MAXIM 9
Skutečnou střelnou zbraň vyvinula a vyrobila americká společnost SilencerCo, která byla založena v roce 2008 ve West Valley City ve státě Utah. Společnost se specializuje na výrobu vysoce kvalitních tlumičů střelných zbraní. Poskytuje také právní poradenství zákazníkům při získávání povolení k výrobě tlumičů.
Bohaté zkušenosti společnosti SilencerCo nasbírané během let výroby tlumičů byly s obrovským úspěchem uplatněny při vývoji vzácného typu střelné zbraně. Konečný výrobek, Maxim 9, je v současné době jedinou komerčně dostupnou ruční zbraní s integrovaným tlumičem na trhu. Je to také jedna z mála střelných zbraní navržených s integrovaným tlumičem, který je navíc délkově a výkonově nastavitelný.
K vyřešení starého problému s hmotností a rozměry tlumených palných zbraní použil tým výzkumníků a vývojářů chytré řešení a navrhl modulární zařízení, které je znatelně kratší a lehčí. Přepážky tlumící zvuk jsou zdokonaleny a integrovány do vyměnitelných modulů. Maxim 9 v krátké konfiguraci poskytuje tlumení zvuku pro podzvukové střelivo na úrovni bezpečné slyšitelnosti. V konfiguraci plné velikosti se stejný účinek vztahuje na všechny náboje.