Nové

Kuličky G a G BIO 0,28g 3571ks – bílé

Značka G a G, která je známá pro své vysoce kvalitní elektrické zbraně, navrhla jedny z nejspolehlivějších přesných kuliček  na airsoft trhu.  G a G PSBP (Perfect Spherical Ball Pellet) jsou kuličky bez vnitřních vad s hladkým povrchem. Kromě dokonalé výroby jsou také netoxické. Tyto kuličky mají přesný průměr 5,95 mm plus / – 0,01 mm a zaručují dobrou funkci i s přesnými hlavněmi. Mají jednotnou velikost i hmotnost a dosahují tak vyšší přesnosti a stabilnější dráhy. Na rozdíl od levných čínských kuliček nezpůsobí selhání zásobníku, zaseknutí v hlavni, nebo rozdrcení ve zbrani. Kuličky lze použít jak do výkonných odstřelovacích…

Výrobce:

508  včetně DPH

Dostupnost: 6 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 5838 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Značka G a G, která je známá pro své vysoce kvalitní elektrické zbraně, navrhla jedny z nejspolehlivějších přesných kuliček  na airsoft trhu.  G a G PSBP (Perfect Spherical Ball Pellet) jsou kuličky bez vnitřních vad s hladkým povrchem. Kromě dokonalé výroby jsou také netoxické. Tyto kuličky mají přesný průměr 5,95 mm plus / – 0,01 mm a zaručují dobrou funkci i s přesnými hlavněmi. Mají jednotnou velikost i hmotnost a dosahují tak vyšší přesnosti a stabilnější dráhy. Na rozdíl od levných čínských kuliček nezpůsobí selhání zásobníku, zaseknutí v hlavni, nebo rozdrcení ve zbrani. Kuličky lze použít jak do výkonných odstřelovacích pušek, tak i do elektrických či plynových zbraní.
Kuličky jsou vyrobeny ze 100procentně organických materiálů, které se vlivem povětrnostních podmínek do několika měsíců v přírodě rozloží.